Zodiako ženklų vidinis pasaulis – SVARSTYKLĖS

SVARSTYKLĖS

Rugsėjo 23 d. – spalio 22 d. Jūsų planeta – Venera, meilės deivė. Ji suteikia malonią išraišką, besišypsančias akis, meilę visiems, tame tarpe ir ištaigingiems daiktams.

Dažnai manoma, kad SVARSTYKLĖS atstovauja sveiką protą ir pusiausvyrą. Iš tikro SVARSTYKLĖS savo atstovams suteikia neapsisprendimą ir svyravimą.
SVARSTYKLĖS – aštuntasis Zodiako ženklas. Jūs vienas iš daugumą žavinčių žmonių, patrauklus, taktiškas, populiarus. Vengiat nesutarimų su kitais, todėl kartais būnate neryžtingas, išsisukinėjantis. Mėgstat pokalbius, bet nesutinkate su tvirtai nusistačiusiais žmonėmis, nes vertinate sugebėjimą tyrinėti visus gyvenimo aspektus.
Jūs turit vidinį nora šiltų, betarpiškų santykių, trokštat identifikuoti save su supančiu pasauliu, pilnai dalyvauti kitų gyvenime. Nepakenčiat vienumos, esat nuotaikos žmogus, labiau linkęs ieškoti tik kompanijos, negu gilesnių santykių.
Jūsų labai išvystytas protas, nors nebūtinai moksline prasme. Turtinga vaizduotė suteikia gyvenimui norimas spalvas ir tempą, net jei kai ko ir negalit pasiekti tikrovėje. Darbe turit vengti tendencijos persidirbti iki išsekimo,  per didelį dėmesį
kreipdami į neesmines detales ir antraeilius dalykus, labiau negu į pagrindus. Didžiąją gyvenimo dalį Jūs eisite kelio viduriu, niekur nenukrypdami. Tai tenkina daugelį žmonių.
Jūs labiau klausote širdies, geriau vadovaujatės intuicija, negu šaltu protu. Didžiausias Jūsų trūkumas – noras pasirinkti lengviausią sprendimų kelią. Kadangi mėgstate ryškias šviesas, tai gali nuvesti į nemalonumus. Ne nuodėmė mėgti ištaigą ir gražius daiktus, bet yra pavojus pamėgti tik juos, atmetant visa kita.
Jumyse yra pastovi „virtuvės trauka“, apie tai mažai kas žino. Jums ypač sunku pasirinkti vieną gyvenimo filosofiją, nusistatyti moralines vertybes ir jų laikytis.
Meilė – didysis žodis SVARSTYKLIŲ gyvenime. Meilė yra viskas. Viską gyvenime galima prarasti vardan meilės, jei tik surasit jėgų šiam pasiaukojimui. Kartais kelias į nelaimes yra grįstas gerais ketinimais, o SVARSTYKLIŲ gyvenime ketinimai visada patys geriausi.
Svarbiausia SVARSTYKLĖMS – galimybė išreikšti savo jausmus. Štai kodėl daugeliui pasiseka mene.
Švelni, prieraiši, šilta SVARSTYKLIŲ mergina dažnai būna simpatiška, moteriškų manierų. Ją galima atskirti pagal akyse atsispindintį švelnų flirtavimą. Vyrai – žavūs iki pavojaus, nėra ištikimi mylimieji, tačiau darbe uolūs ir rimti, dažnai padarantys gerą karjerą, ypač meno srityje.
KAIP JŪSŲ ŽENKLAS PADEDA SIEKTI SĖKMĖS?
SVARSTYKLĖS atstovauja pusiausvyrą – vertybių ir teisingumo pasvėrimą. Kai Jūs pasieksit pusiausvyros gyvenime ir sutramdysit tą svyravimą iš vienos pusės į kitą, surasit tą pasitenkinimą, kuris taip reikalingas Jūsų gerovei.

P.S. VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS LINKSMAI PRAVESIU ĮVAIRIAS ŠVENTES:
VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS ir t.t.
DĖL KAINOS SUSITARSIM !
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

3 atsiliepimai

 1. Gin
  Parašė 2010-07-01 at 16:37 | Nuoroda

  Viskas atitoko, visiskai as. ;D

 2. Minde
  Parašė 2011-02-25 at 13:51 | Nuoroda

  jo, visiskai i 10 geras.

 3. Jakm
  Parašė 2012-12-04 at 08:46 | Nuoroda

  Labai įdomus straipsnelis, tačiau ar neklysiu sakydama, jog svarstyklės yra septintasis, o ne aštuntasis Zodiako ženklas?

One Trackback

 1. […] APRAŠYMĄ, PASPAUSKITE PAVADINIMĄ: VANDENIS ŽUVYS AVINAS JAUTIS DVYNIAI VĖŽYS LIŪTAS MERGELĖ SVARSTYKLĖS SKORPIONAS ŠAULYS OŽIARAGIS Šį įrašą parašė: Apolionija Zizirskienė, paskelbė […]

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *