Zodiako ženklų vidinis pasaulis -MERGELĖ

MERGELĖ

Rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.
Jūsų planeta – Merkurijus, greičio planeta. Jumyse – tai mastymo ir reakcijos greitis. Merkurijaus ryšys su MERGELE yra patarnavimų kitiems simbolis.
Jūsų ženklas – MERGELĖ – atstovauja tobulumą, aukštą lygį, norą tarnauti ir siekti gėrio. Santūrumas, lojalumas, draugiškumas – taip pat Jūsų savybės.

MERGELĖ – šeštasis Zodiako ženklas. Tobulumas – Jūsų siekis. Esat didžiausias kritikas sau ir siekiat aukštumų. Draugiškas, bet santūrus, susimąstęs, bet su visuomeniškumo protrūkiais. Turite savo tikslus ir norą iškilti pasaulyje.
Jūs patrauklus priešingai lyčiai. Jūsų balsas, tikriausiai, gerai moduliuotas, malonus. Iš pirmo žvilgsnio galite įvertinti žmogų ar situaciją, bet visą tai laikote savyje. Tie, kurie Jus pažįsta, myli Jus dėl dorumo, tiems, kurie nepažįsta, – Jūs visada buvote mįslė, paslaptinagas žmogus.
Po Jūsų ramiu, kukliu paviršiumi paslėptas poreikis emociniam dramatinio intensyvumo išreiškimui. Daug MERGELĖS atstovų yra mene, ypač teatre, kur Jie atrado savo didelę laimę ir atsipalaidavimą, čia atskleisdami savo vidų.
Nors sugebat būti dosnus, kilniaširdiškas, nesavanaudiškai draugiškas, bet kartais netikėtai atsitraukiat į save ir paliekat aplinkinius spėlioti, kas atsitiko. Kai kuriuos Jūs gasdinat sugebėjimu įžvelgti trūkumus, bet matote ir teigiamas puses. Jūsų sprendimai yra gerbiami. Nors esate ramaus charakterio, galit suirzti, susinervinti dėl menkos smulkmenos arba viduje virti pykčiu dėl didesnių nesutarimų.
Neigiama prasme Jūsų tobulumo siekimas gali virsti šaltakraujišku negailestingumu. Nedaug yra žmonių, kurie nesustos prieš bet kokias kliūtis. Tarp to nedaugelio – MERGELĖS atstovai.
Turint vedančią žvaigždę Merkurijų, kelionės – neišvengiamos. Tikriausiai tarp gyvenančių toli nuo gimtinės yra daug MERGELĖS atstovų. Jums seksis bet kuri karjera susijusi su kelionėmis į užsienį, toliau nuo namų. Tačiau Jums būdinga romantiška meilė gimtajam kraštui.
Jūs turbūt ramiausias ir šaltakraujiškiausias iš visų Zodiako ženklų. Greita reaguojat į pavojų. Saugote sukauptą nuosavybę ir pinigus, taupote juodai dienai.
MERGELĖS vyrai linkę laikyti paslaptyje savo materialinę nuosavybę. Moterys, ištekėjusios už MERGELĖS vyro, ko gero nežino apie jo sukauptą „auksą“. Kadangi viskas daroma dėl jos gerovės, moteris turėtų būti patenkinta.  MERGELĖS vyrai linkę turėti praktiškus hobi, pvz.: medžio darbai. Jie geri meistrai, kur reikia ką nors padaryti patiems. Galit būti tikri, kad jų darbo įrankiai bus tvarkingi, simetriškai sudėti. MERGELĖS mergina visada patraukli, tvarkinga, su gera veido kaulų struktūra. Tačiau ji šiek tiek neužtikrinta savimi ir tai suteikia jai žavingo drovumo. Jos gera figūra, nežiūrint naikinančio susidomėjimo maistu vyresniame amžiuje.
KAIP JŪSŲ ŽENKLAS PADEDA SIEKTI SĖKMĖS?
Nepriekaištingas, metodiškas, kruopštus, greitai išmokstantis – Jūs turėtumėte sekti savo žvaigžde ir būti ištikimas sau visuose reikaluose. Niekada neieškokite antro gėrio ir pasieksite tikrą laimę.

P.S. VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS LINKSMAI PRAVESIU ĮVAIRIAS ŠVENTES:
VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS ir t.t.
DĖL KAINOS SUSITARSIM !
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

3 atsiliepimai

 1. Monika
  Parašė 2010-02-10 at 19:51 | Nuoroda

  Truputi neatitinka nors pagal viena mergina ji visai nera kilnasirdiska nenori padeti net geriausiai draugiai. tyciojasi is savo draugu prie kitu noredama parodyti kojia ji sauni bet taip manau nieko saunaus.
  Bet stai mergele_vyras yra nuosirdus, labai iskalbus zmogus su kurio neliudna , Galima apie viska pakalbeti 🙂

 2. Tina
  Parašė 2010-02-28 at 00:54 | Nuoroda

  o man, asmeniskai, nemzai kas atitiko. jauciu is aplinkiniu, kad jie manim pasitiki ir kreipiasi pagalbos, nes niekada neatsisakau padeti. nors esu kritiska, niekada nepamirstu saves patraukti per danti 🙂 nepamirsk, Monika, kad ne viska lemia horoskopas, juk yra daug isoriniu veiksniu formuojanciu zmogaus asmenybe 😉

 3. Vaida
  Parašė 2012-04-09 at 20:00 | Nuoroda

  O aš net nustebau – iš kur mane taip gerai pažįsta? Viskas atitiko :0

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *