Zodiako ženklų vidinis pasaulis – LIŪTAS

LIŪTAS

Liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.
Jūsų planeta – Saulė, gyvybės karalienė, visiems spinduliuojanti šilumą ir gyvybės jėgą. Ji daro Jus šiltu ir draugišku, geru vadovu, norinčiu gyventi pilnavertį gyvenimą. LIŪTAS – išdidus, didžiadvasiškas, bet dažnai tingus. Ženklas suteikia drąsą ir norą, kad pasisektų, kuriant savo individualybę ir įgyvendinant idėjas.

LIŪTAS – penktasis Zodiako ženklas, valdomas Saulės, kuri būdama žvaigžde, metrologinėje sistemoje yra planeta. LIŪTAS – karališkas ženklas. Jūs iškeliat drąsą ir sąžiningumą virš viso kito. Kai kurie žmonės gali nepatenkinti Jūsų vilčių, tad gyvenime laukia ir nusivylimai. Nuo  Jūsų sklinda spinduliuojanti šiluma, kuri pasiekia draugų bei gerbėjų širdis. Jūsų asmenybė atidarys daug „durų“ gyvenime. Esate žmogus, maloniai priimantis ir vadovavimą ir atsakomybę.
Jūsų meilė apima visą žmoniją, bet tai gali būti pavojinga, kadangi esate linkę išsklaidyti meilę ir nepastebėti tų, kuriems jos labiausiai reikia. Galbūt tie žmonės yra arčiau, negu Jūs galvojat. Jūsų prigimtis iš esmės paprasta,  kalbate atvirai, sakote ką galvojate ir kartais būnate netaktiškas. Šią savybę Jūsų draugai priima kaip sąžiningumo simbolį, bet ji gali pasitarnauti Jūsų priešams. Diplomatija Jums kvepia klasta, o jos labiausiai nemėgstate. Vis tik reikia išmokti ja naudotis. Didžiausias LIŪTŲ trūkumas yra tas, kad jie gali tapti ribotais ir fanatiškais, kadangi jų įsitikinimai susiformuoja anksti ir vėliau retai keičiami ar modifikuojami.
Būtent Jūsų valios stiprybė, energija, gyvumas, gali padaryti vienu geriausių pasaulio valdovų. LIŪTO ženkle gimę vyrai turi kareiviams būdingų savybių, moterys – didingos ir kilnios nuo pat jaunystės. Piniginiai reikalai paprastai sėkmingi. LIŪTAI turi didelį potraukį viskam, kas žiba, bet puikiai supranta, kad ne viskas auksas, kad tai nėra taip vertinga, kaip jų vidinis pasaulis.
LIŪTO vyrai tampa (gera ar bloga prasme) dideliais vadovais. Napoleonas, Musolinis gimė po šia žvaigžde. LIŪTŲ – dideli siekiai, dar didesnė valios stiprybė. Iš neigiamos pusės jie gali būti negailestingi, iš teigiamos – atrodo, o dažnai ir iš tikrųjų, būna humanistai.
Moterys pasižymi egocentriškumu, su neabejotinu pasitikėjimu savo verte. Tačiau jos gali būti dosnios, tikinčios, kad geriau duoti, negiu imti. Šiek tiek pasigerinus, jos gali pakeisti savo požiūrį (bent jau kuriam laikui). Su jomis neverta ginčytis.
Vyrai dažnai primena LIŪTĄ. Tik uždėkit jiems karčius – bus žvėrių karalius. Priverskit juoktis – jis riaumos, supykinkit – pasišiauš jo karčiai.
KAIP JŪSŲ ŽENKLAS PADEDA SIEKTI SĖKMĖS?
Jūsų šiluma suteikia Jums naudos. Tam, kad pasiektumėte savo tikslus, reikalingi sąjungininkai, rėmėjai. Jūs gimėte vadovavimui bet kurioje srityje, bet turit būti tikras ar rūpestingai pasirinkot savo sritį.

P.S. VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS LINKSMAI PRAVESIU ĮVAIRIAS ŠVENTES:
VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS ir t.t.
DĖL KAINOS SUSITARSIM !
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *