Zodiako ženklų vidinis pasaulis – DVYNIAI,

DVYNIAI

Gegužės 23 d. – birželio 21 d.
Jūsų planeta – Merkurijus. Greičio planeta, suteikianti džiaugsmą, pasireiškimą, greitą galvojimą, tam tikrą „kibirkštėlę“, kuri visada padės pasiekti tikslą. Jūsų ženklas suteikia dvipusę prigimtį: vieną sekundę – žėrinčią saulę, kitą – tamsius debesis. Jūsų protas neabejotinas. Turite sugebėjimų pasiekti sėkmę, bet ne visada to norite.
Tai trečiasis Zodiako ženklas. Jūsų asmenybės esmė išreiškiama džiaugsmu, tačiau kartais galite pulti ir į juodą neviltį. Jūs tarsi namas, prieš savo norą padalintas į dvi dalis, nes dvi žvaigždės Poliux ir Castor suteikia dvipusiškumą. Draugai mėgsta jus dėl linksmumo kompanijoj, dėl greito proto, gyvos mastysenos, bet kartais galit juos nustebinti netikėtu atsitraukimu.

Merkurijus verčia jūsų asmenybę dominuoti virš jūsų išvaizdos. Tik jums būdingas didelis patrauklumas, kartais paaiškinamas jūsų individualybe, kartais seksualiniu potraukiu, kartais vadovavimu.
Merkurijus taip pat atsakingas dėl jūsų polinkio keliauti – naujos vietos, nauji žmonės jus taip pat traukia, kaip ir naujos idėjos. Jus stimuliuoja supantis pasaulis, bet turit bendrauti su tais, kurie jus supranta. Jei to nėra, galite suglebti, patirti intelektualines kančias, kurias mažai kas supranta. Jūsų ieškojimas idealių, žmogiškų bendravimo ryšių ves prie nusivylimo. Nusivilsit tol, kol suprasit, kad tokio dalyko nėra.
Jūsų didžiausias trūkumas, tikriausiai, polinkis vengti atsakomybės, siekis, kad viskas eitųsi taip, kaip norite, be jokių pastangų iš jūsų pusės. Jūs galite išsekinti save emocijomis, rūpesčiais, nesugebėjimu priprasti prie savo darbo.
Jūsų didžiausias talentas – poveikis kitiems žmonėms. Turite nuolat kontaktuoti su aplinkiniais, kurie savo ruožtu duoda peno jūsų sielai. Nusivylimas kitais žmonėmis gali trumpam sugadinti nuotaiką, bet jūs neilgai jaučiate pagiežą ir turite platų draugų ratą.
DVYNIŲ moterys niekada nebūna per daug prisirišusios prie namų. Dažnų pasikeitimų poreikis daro jas nerimstančiomis. Vyrai, gimę po šiuo ženklu, dažbnai būna ypač protingi ir talentingi, tačiau emocinis augimas – šiek tiek uždelstas. Širdyje didžiąją dalį gyvenimo jie lieka vaikais, bet didžiais, protingais vaikais.
DVYNIAI paprastai turi turtingą žodyną, įdomų požiūrį į įvairias žmogiškas situacijas. Rimtuose dalykuose yra sąžiningi, be išankstinio nusistatymo. DVYNIŲ merginos ir vaikinai turi greitai judančias, patrauklias akis, mėgsta kabėdami gestikuliuoti. Jaunystėje jie liekni ir nerimstantys, nors būna ir stambių vidutinio amžiaus moterų, kurioms Merkurijaus savybės teikia greitį įvertinant, apibūdinant situaciją, žmogų, pokštą.
KAIP JŪSŲ ŽENKLAS PADEDA SIEKTI SĖKMĖS?
Visada sekite dvi žvaigždes, palaikydami platų interesų ratą. Nepasiduokit stagnacijai, dezorganizavimui, susilaikykit nuo pagundos išsklaidyti savo energiją daugeliui smulkių dalykų. Rašykit dienoraštį, sudarykit sąrašus, planus, veskit sąskaitas ir t.t. Tai DVYNIAMS daryti – sunku, bet labai reikalinga, siekiant sėkmės.

P.S. VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS LINKSMAI PRAVESIU ĮVAIRIAS ŠVENTES:
VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS ir t.t.
DĖL KAINOS SUSITARSIM !
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

1 atsiliepimas

  1. Lina
    Parašė 2010-07-28 at 18:42 | Nuoroda

    Labai sauniai viska darai, net ir apie dvyniu zmones teisingai nupasakota 🙂
    Sekmes ir stiprybes, nepakartojamai dzukijos zvaigzdutei…

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *