Zodiako ženklų vidinis pasaulis – JAUTIS

JAUTIS

Balandžio 21 d. – gegužės 22 d.
Jūsų planeta – Venera, meilės planeta. Jūsų valdovas – grožis. Venera jums suteikia meilę grožiui, harmonijai, suteikia tik jums būdinga pastovų išraiškos, savitvardos grožį.
JAUČIO ženklas daro jus praktišku, užtikrintu, atkakliu, santūriu. Esat žemiškas ir siekiat žemiškų tikslų.
JAUTIS – antrasis Zodiako ženklas. Valdomas Veneros esat labai praktiškas. Nesvarbu, kokia bebūtų stipri jūsų vaizduotė ar meniniai gabumai, visada tvirtai ir užtikrintai stovėsit ant žemės. Didelis atkaklumas, proto imlumas ir tikslo žinojimas veda į sėkmę. Jus labai veikia jūsų draugai bei aplinka.
Esat ypatingai jautrūs ignoravimui ar nesėkmėms, bet visada supykstat lėtai. Tegu žino jūsų priešai,  jeigu jus supykins, galit būti neatleidžiantys ir žiaurūs. Vis tik jūsų kova visada atvira, neturinti nieko bendro su apgaule ar dalyvavimu nešvariuose reikaluose.
Jūsų kilnumas veda prie svetingumo. Esat vienas geriausių šeimininkų ir jums patinka kitiems suteikti praktiškus malonumus. Pavyzdžiui, moterys būna puikios kulinarės, sodininkės…. Šių užduočių turi būti imamasis tam, kad patenkintų kitus žmones, jeigu tai apskritai domina JAUČIO atstovę.
Jūsų darbai geriausiai sekasi tada, kai esat įkvėpti kitų, ypač tų, kuriuos mylit. Jūs sugebat pripažinti autoritetą, valdžią, dirbti sutvarkant reikalus iki smulkmenų. Todėl jums sekasi civilinėj tarnyboj ar komercijoj, bet daug JAUČIO atstovų galima rasti ir mene (kompozitorių, dailininkų, rašytojų…) Užsispyręs atkaklumas yra pagrindinė atrama ir negalima jūsų atitraukti nuo to, ko siekiate.
Jūs suprantate pinigų vertę, bet nesat pavydūs. Daugelis JAUČIO atstovų linkę į daiktus, turinčius ilgaamžį grožį ir tampa uoliais senų baldų, knygų ir t.t. kolekcionieriais. Materialinius dalykus mėgstate ne tiek dėl jų piniginės vertės, kiek dėl grožio, pasireiškiančio linijose, audinyje, spalvoje. JAUČIO akys nukreiptos į grožį dėl paties grožio.
Vyrai – labai mieli asmeniniame gyvenime. Nors pasirinktoje profesijoje daugelis atrodo griežti, atkaklūs, nenukrypstantys. Didelis jų procentas pasiekia sėkmės darbe.
Moterys – ypatingai patrauklios. Vienintelis jų trūkumas priešingos lyties akims, yra užsispyrimas ir polinkis į storėjimą vyresniame amžiuje, nes jos mėgsta gerą maistą, saldumynus.
Daugelis JAUČIO atstovų turi mažą plaukų kuokštą kaktoje (lyg tarp ragų) ir, kai jie supyksta, kuodas pasišiaušia. Kalbant apie moteris, jos dažniausiai mėlynakės, jų graži oda ir Veneros švytėjimas aplink.
KAIP JŪSŲ ŽENKLAS PADEDA SIEKTI SĖKMĖS?
JAUTIS niekada nesiduos varomas. Jį galima tik gražiai įkalbėti ar švelnumu vedžioti už nosies. Tai raktas į JAUČIO širdį. Neprotinga ginčytis ar įsitraukti į šiurkščius disputus. Viskas bus blogai, jeigu taip darysite. Vystykit savyje talentą išklausyti, rūpestingai viską susumuoti, spręsti reikalus remiantis patyrimu. Subtilumas jums labiau padeda siekti sėkmės, negu užsispyręs veržimasis. Vystykit jį savyje taip, kaip prižiūrite darželyje gėles.

P.S. VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS LINKSMAI PRAVESIU ĮVAIRIAS ŠVENTES:
VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS ir t.t.
DĖL KAINOS SUSITARSIM !
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

6 atsiliepimai

 1. Vilius
  Parašė 2009-01-27 at 02:16 | Nuoroda

  aciū, už tokias liaupses, taip saldžiai gražiai parašyta apie jaučius. tik nepasakyta apie poravomosi bėdas, kai 20 metų ragais ir kanapomis apsidaužęs gyveni su užsispyrusia ožiarage žmona, kuri mėgsta valdyti pinigus ir sulaukusi trijų vaikų dar siekia karjeros bei nuklysta už ganiavos. ar vyt ja iš pievos po paraliais, ar parodyt jos teritoriją?

 2. Vilius
  Parašė 2009-01-27 at 02:27 | Nuoroda

  beje, būčiau dėkingas, jei apie tuos laimingus ar netikusius kito ženklo pasirinkimus santuokai brūkšteltumėte. nes ne vienai savaitei to reikia, o amžinai santuokai, kad “atitiktų kirvis kotą”.

 3. XXX
  Parašė 2009-07-14 at 13:42 | Nuoroda

  Zodiako zenklo – Jaucio pradzios data balandzio 20 d. ar as klystu ??

 4. agnieska
  Parašė 2009-09-04 at 13:39 | Nuoroda

  mano gimimo data kaip tik mainymasis ir jaucio i dvyniu zenkla.Vis nesuprasdavau kodel neatitinku 100% dvyniu bendros charakteristikos,tai ka perskaiciau apie jauti man labai tinka.Taigi esu ta pusyte jautis ir dvynys.

 5. Raminta
  Parašė 2009-09-30 at 20:13 | Nuoroda

  Viskas taip atitinka! Skaitau ir negaliu patiket… O dar sako,kad zodiako zenklu charakteristikos tai prasimanymai..

 6. Laura
  Parašė 2009-10-25 at 16:53 | Nuoroda

  Labai gerai parašyta. Beveik viskas atitinka. Ačiū ; )

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *