Zodiako ženklų vidinis pasaulis – AVINAS

AVINAS

Kovo 21 d. – balandžio 20 d.
Jūsų planeta – Marsas, atstovaujantis jėgą, vadovavimą, naujas, jaudinančias idėjas. Jūs visada žiūrit į priekį, niekada – atgal. Esat architektas, projektuotojas.
AVINAS – temperamentingas, teigiamas ženklas, didelės drąsos ir neramaus gyvūno simbolis. Gyvenimo kovose galite atlikti vadovaujančio kitiems vaidmenį, didžiuojatės įveikdami sunkumus.

AVINAS – pirmasis Zodiako ženklas, skelbiantis astrologinių metų pradžią. Jūs gimęs vadovauti – ar pasaulyje, ar tarp savų žmonių, ar šeimoje. Kiti žiūri į jus, laukdami vadovavimo, įkvepiančio pavyzdžio.
Jūsų tikslai siekia žvaigždes ir jūs sunkiai toleruojate kitų įsikišimą į jūsų reikalus. Kaip bebūtų keista, anksčiau ar vėliau daugelis žmonių pasiduoda jums, kadangi supranta, kad esate labiau negu kiti tinkamas vadovavimui vienoje ar kitoje sritye todėl, kad tarp ryškiausių jūsų bruožų yra fizinė ir moralinė drąsa.
Nors jūsų didžiadvasiškumas kartais gali būti stulbinantis, bendras jūsų požiūris nepasižymi tolerantiškumu. Jūs einate tiesiai prie reikalo, greičiau suprasdami jo esmę, negu kiti. Nepakantus kitaip manantiems. Iš kitos pusės, jei matote žmogų, kuriam reikia pagalbos, padarysite viską, kad palengvintumėte jo naštą. Jus labai domina labdaringi darbai ar savarankiškas darbas susijęs su kitų gerove tol, kol jums leidžią tą darbą daryti taip, kaip jūs norite.
Jūs nepraeisit per gyvenimą nepastebėtas ir, tikriausiai, įvykdysit savo siekius. Tačiau Jūsų kelyje yra spastų, sukurtų jūsų pačių prigimties ir protinga būtų juos atpažinti bei įveikti pačiu tinkamiausiu būdu. Marsas ir Avinas daro jus greitu ir protingu, bet jūsų impulsyvi prigimtis ar nesugebėjimas būti subtiliai taktišku, kartais priverčia pasakyti daugiau, negu ketinote.
Jūsų sugebėjimas būti labai prieraišiu daro jus ištikimu meilėje ir draugystėje, bet turite saugotis polinkio į pavydą ar per didelį savininkiškumą, kad nepasidarytumėte per daug dominuojančiu kai kurių šeimos narių atžvilgiu.
Aiškiai nesat tas, kuris būtų pilnai patenkintas pavaldinio padėtyje ar laimingas, gaudamas iš ko nors įsakymus. Skirtingų temperamentų susidūrimas gali sukelti nesėkmes bendraujant ar draugaujant.
Jums sunku suprasti priešingą lytį. Tai gali sukelti didelius nesusipratimus bei nesėkmes meilėje. Nors daug kas priklauso nuo Zodiako ženklo, su kuriuo jūs bendrausite.
Labiausiai venkit užsispyrimo ir bandykit išsigydyti nuo polinkio neprisipažinti, kad esate neteisus. Jei turėsite jėgų įveikti šiuos trūkumus, bus visos galimybės įgyvendinti savo siekius ir ilgainiui pasieksite pastovią laimę.
KAIP JŪSŲ ŽENKLAS PADEDA SIEKTI SĖKMĖS?

Jūsų simbolis – AVINAS, susiduria su kliūtimi, atakuoja ir įveikia. Tai būdinga gimusiems po šiuo ženklu. Jūs niekada nesitaikot su pralaimėjimu. Jūsų šūkis „Kas nepasiduoda įtikinėjimui, pasiduoda jėgai!“, todėl gyvenime galite gauti daug vadovaujančių užduočių. Žinoma, bus ir pralaimėjimų, bet jūsų ženklo energija praves per sunkumus ir bėdas, kurios kitiems atrodys neįveikiamos.

P.S. VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS LINKSMAI PRAVESIU ĮVAIRIAS ŠVENTES:
VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS ir t.t.
DĖL KAINOS SUSITARSIM !
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

1 atsiliepimas

  1. vesta
    Parašė 2012-02-13 at 20:43 | Nuoroda

    geras

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *