LAIMINGI SKAIČIAI

1. LIŪTAS

Dieviškos paskirties, kūrimo skaičius. Tai – vyriškas skaičius, skirtas Saulės ir Liūto  ženklams. Žmonės, patekę vieneto įtakon, turi kilnius tikslus, stiprius charakterio bruožus – vienybę, išdidumą, pasitikėjimą savimi. Jie vadovauja, drąsūs bei ryžtingi.

2. VĖŽYS

Moteriškas skaičius, atstovaujantis tokias priešingybes, kaip naktis ir diena, džiaugsmas ir skausmas, bet taip pat ir broliškumą, draugystę. 2 – Mėnulio skaičius ir skirtas Vėžiui. Jo atstovams būdinga besikaitaliojanti nuotaika.

3. ŠAULYS

Tobulas, atstovaujantis trejybę skaičius. Vyriškas, ypač laimingas skaičius. Vienas iš čigonų mistinių skaičių. Priskiriamas Šauliui ir Jupiteriui. Šaulio atstovai dažnai laimingi žmonės.

4. VANDENIS ir LIŪTAS

Moteriškas skaičius, gyvenimo šaknys ir tiesa. Pagalvokit apie keturis elementus – žemę, ugnį, orą ir vandenį. Žmonės, patekę 4 įtakon, turi daug gerumo ir užuojautos. Jie – geri draugai. Vandenis ir Liūtas gerai supranta žmogaus prigimtį ir vertybes.

5. MERGELĖ ir DVYNIAI

Svarbus skaičius. Žmogus turi 5 jausmus, 5 pirštus ant kiekvienos rankos ir kojos. 5 priklauso Mergelei ir Dvyniams, kuriuos valdo Merkurijus – greičio planeta, todėl jie greiti mastyme ir veiksmuose.

6. SVARSTYKLĖS ir JAUTIS

Mistinis skaičius, atstovaujantis šešiakampio formos krištolą. Laimingas, saugantis nuo blogio skaičius.Svarstyklėms šis skaičius suteikia draugiškumo, nenoro ginčytis. Jaučiui 6 neša visapusišką sėkmę. Abu ženklai valdomi Veneros.

7. ŽUVYS ir VĖŽYS

Mistiškiausias skaičius, susijęs su religija ir senoviniais padavimais.7-nių atstovai turi išmintį ir įžvalgumą. Žuvims ir Vėžiams septyniukė neša sėkmę, kurią teikia jų planeta Jupiteris.

8. OŽIARAGIS ir VANDENIS

Aukščiausias iš lyginių skaičių, pusiausvyros ir sveiko proto skaičius. Ožiaragio skaičius – 8, jo įtaka ateina iš Saturno. Jis daro 8 atstovus šaltus savo sprendimuose, lojalius, pastovius. 8 taip pat valdo Vandenį, nes viena iš jį valdančių planetų yra Saturnas.

9. AVINAS ir SKORPIONAS

Aukščiausias ir įdomiausias skaičius. Jeigu 9 padauginsime iš 9, ar bet kurio kito skaičiaus, gautų skaičių suma bus lygi 9 (9×5=45, 4+5=9). Devyni turi stiprų ryšį su Marsu – Avino ir Skorpiono planeta ir šis skaičius jiems yra laimingas.

7 atsiliepimai

 1. Parašė 2009-01-24 at 16:02 | Nuoroda

  tas horoskopas visai nieko

 2. karina
  Parašė 2009-01-26 at 17:57 | Nuoroda

  labai gerai

 3. Parašė 2010-06-16 at 17:19 | Nuoroda

  Tikrai tikiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  |

 4. Andrius
  Parašė 2010-09-03 at 09:38 | Nuoroda

  🙂 Nustebau pamatęs tokią informaciją. Tikiu. Kadaise kažkur senoje knygoje skaičiau apie tokius skaičius ir ši pateikta informacija sutapo apie laimingus skaičius. 🙂

 5. Parašė 2011-05-02 at 18:58 | Nuoroda

  as tikiu nes tai ir man isipilde 😀

 6. Parašė 2011-10-14 at 17:19 | Nuoroda

  gaydziai

 7. Ozeragis
  Parašė 2011-11-10 at 16:57 | Nuoroda

  Tikra tiesa, mane nuo pat vaikystes labai trauke skaicius 8 😀 ir visada buvo begalo ir bekrasto grazus saturnas.

3 Trackbacks

 1. […] KOKIE SKAIČIAI JUMS NEŠA SĖKMĘ RASIT PASPAUDĘ ČIA […]

 2. […] KĄ JUMS LEMIA KINŲ HOROSKOPAS? SPAUSK ČIA KOKIE SKAIČIAI JUMS LAIMINGI SUŽINOSITE PASPAUDĘ ČIA MŪSŲ GYVENIMUI TURI ĮTAKOS IR SPALVOS. KOKIOS ? SPAUSK […]

 3. […] RŪPI LAIMINGI SKAIČIAI ? SPAUSK ČIA http://www.zizirskiene.lt/582-laimingi-skaiciai-pagal-horoskopa.html […]

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *