ZODIAKO ŽENKLŲ PADALINIMAS

ZODIAKO ŽENKLŲ PADALINIMAS PAGAL STICHIJAS

UGNIS

AVINAS, LIŪTAS, ŠAULYS
Žmonės, gimę po šiais ženklais, savo charakteryje turi didelę dalį ugnies „elemento“. Iš kitų tarpo juos lengva atskirti dėl jų energijos, optimizmo ir drąsos. Jų pagrindinis trūkumas – polinkis į agresyvumą. Jie lengvai supykdomi, tačiau greitai nurimsta. Šie temperamentingi žmonės mėgsta ryškumą, spalvas, linksmybes ir parodo didžiulį entuziazmą bet kur, ko tik jie imasi.

ŽEMĖ

OŽIARAGIS, JAUTIS, MERGELĖ
Šios grupės atstovai savo prigimtyje turi stiprią „žemės“ gyslą, kuri veda prie praktiškų ir materialinių interesų. Teigiami šių ženklų tipai yra tarp šio pasaulio „atramų“ ir galima tikėti, kad jie tvirtai kovos už savo idealus, parodys didelį lojalumą tiems, kuriuos myli ir gerbia. Jais gali pasitikėti draugai. Net sunkiais, kraštutiniais atvejais jie niekada nepaliks mylimo žmogaus bėdoje.

ORAS

VANDENIS, DVYNIAI, SVARSTYKLĖS
Žmonės, gimę po šiais ženklais, yra linkę galvoti ir veikti lengvabūdiškai, atrodyti nepastovūs, nerūpestingi ar linkę į flirtą. Tačiau tarp jų galima rasti ir daug intelektualų. Labai nepastovūs jausmai: vieną minutę skraido ore, kitą – kenčia giliausią nusivylimą. BET visi sugeba įveikti savo nuotaikas. Jie jaučia kitų meilę ir lojalumą, yra draugiški, mėgstantys bendrauti. Visada bus draugijos siela. Kiti mėgsta jų kompaniją.

VANDUO

ŽUVYS, VĖŽYS, SKORPIONAS
Vandens ženklų vaikai – labai jausmingi ir turtingos vaizduotės, turintys gilų vidinį pasaulį. Kartais jie atrodo esą šalti ir santūrūs, bet viduje jie labai lojalūs ir prieraišūs. Mėgsta jūrą, ežerus, upes ir jiems visada naudinga gyventi šalia jų. Jie – taikūs žmonės, lėtai supykstantys, bet jeigu jau supyko, gali būti baisūs. Patys retai puola kitus, bet greitai pereina į gynybą, jei yra puolami.

One Trackback

  1. […] ZODIAKO ŽENKLŲ PADALINIMAS PAGAL STICHIJAS http://www.zizirskiene.lt/540-zodiako-zenklu-padalinimas.html […]

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *