Šv. Kalėdos kavinėje “Griežpelkiai”

Šv. Kalėdas su Juozu šventėm kavinėje „Griežpelkiai“. Kas patingėjot pavažiuoti 12 km. nuo Tauragės – galit nagus nusigraužt iš pavydo, nes buvo nesvietiškai smagu!

Vakarėlio sėkmė nemaža dalimi priklauso nuo to, kokia kompanija susirenka; na jau Griežpelkiuos linksmos chebrytės tai netrūko… Ir dainavo vieni per kitus, ir konkursuose dalyvavo, ir šoko visus šokius. Buvo ir Kalėdų senelis su Snieguole, kurie demonstravo kaip reikia šokti „Jurgeli, meistereli“. Didžiausio populiarumo, kaip visada, sulaukė žaidimas „Kas laimės milijoną?“ ir kartu su žiūrovais kuriama improvizacija – šešių dalių drama „Rugiuose prie bedugnės“.

Mačiau porą svečių su fotoaparatais. Jei negaila, pasidalinkite nuotraukėlėmis ir atsiųskite el. paštu priimamasis@gmail.com. Būsiu žvėriškai dėkinga!

Kavinės šeimininkai Virgijnija su Petru kiekvieną svečią priėmė svetingai ir dėmesingai, o mums dar ir vietinį pasididžiavimą – tautodailininko Antano Bagdono muziejų parodė. Kiek ten grožybių sutalpinta – ir nupaskot sunku! Būtinai apsilankykit.

Vyksta paskutiniai paruošiamieji darbai rytojaus (27-os dienos) kelionei į Tauragę. Drebinsim Tauragės kultūros rūmus! Rodysimės ne tik mudu du su Juozuku bet ir fakyrai broliai Kundrotai.

Susitiksime 15:00 😉 Daugiau apie koncerto programą štai čia.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *