SUVALKIJOS MUZIKANTŲ SUVAŽIAVIME – LIETUVOS REKORDAS ! ! !

To svietas dar neregėjo!
Lapkričio 20 d. 18 val.  į Marijampolės kultūros centrą suvažiuos šauniausios pasaulyje vestuvių muzikantų grupės. Iš Prienų „Nemuno vingis“ ir „Pabirštonys“, iš Šakių Valdas ir Aida bei Viktoras Jasulevičius, Vilkaviškiui atstovaus Romeo ir Jolita+Vytautas. Pasirodo,  Aleksotas – Suvalkijos dalis ! Iš Kauno pusės atvažiuos „Žentai“, „Presto“ ir „Parkas“. Didžiausias būrys vietinių marijampoliečių – „Aistuva“, „Akordas“, „Etiudas“ ir Andrius su Jolanta.
Visus pasveikinti atvyks Lietuvos estrados primadona Rūta Morozovaitė ir kaimynas iš Dzūkijos Juozas Kavaliauskas. Turėsim svečių iš Lenkijos – grupę „InPuls“.
Programos vedėjai sudegusio teatro artistei Apolionijai Zizirskienei  (www.zizirskiene.lt arba www.facebook.com/Apolionija.Zizirskiene ) talkininkaus Alinos Kvietkauskienės vadovaujamas tautinių šokių kolektyvas „Jotvingis“. (http://www.jotvingis.lt/ )
Rūbų salonas „Atėnė“  (www.facebook.com/SalonasAtene ) nuotakų rūbais puoš šokių studijos „Vilaida“ šokėjas, vadovaujamas Aidos Bernotaitės ir Arvydo Krivkos (www.facebook.com/SokiaiMarijampole ) Žiūrovai galės stebėti, kai  „nuotakas“ šukuos ir gražins Kauno karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro meistrės ir mokinės.
Bus klaikiai dailūs Jaunieji ir Svočia, ir Piršlys, ir didžiulinis pulkas Pamergių su Pabroliais!
Scenografiją kuria Eglė Jočienė  – įmonės „Tomos šventės“ savininkė. Fantastiškai papuoštų pokylių salių, bažnyčių ir automobilių, įvairių proginių puokščių ir balionų dekoracijų galite pažiūrėti užėję į www.tomossventes.lt
Jeigu nepamiršite namuose piniginės, renginio metu galėsite įsigyti „Tomos  šventės“ gėlių. Bus kompaktinių plokštelių bei muzikantų suvažiavimo atributikos ir. . . O kas bus „IR“ skaitykite šio straipsniuko pabaigoje.0

Mes prieš pinigus vokeliuose!
MES UŽ PINIGUS MAIŠUOSE ! ! !

Žiūrovai, iš anksto įsigydami bilietus, gaus vokelį su rėmėjų reklama, įvairiausių nuolaidų kuponais ir t.t. O svarbiausia, vokelyje bus žaidimo „LAIMINGIAUSIO ŽIŪROVO RINKIMAI“  bilietas. Užpildytą bilietą prieš koncertą ar per pertrauką  prašom įmesti į ant scenos padėtą dėžutę. Antroje koncerto dalyje burtų keliu išsiaiškinsime kas tie laimingieji. Dovanos išties vertingos ir visapusiškai naudingos! Rytų medicinos ekspertės Danios Dobilienės įsteigtas prizas 345 litų vertės koncerno „Fohow“ gydomasis  faradoterapinis diržas kaklui. Apie „Fohow“ gaminius galite pasiskaityti svetainėje www.kordicepsasfohow.lt ,  facebooke fohow uk lt. arba https://www.facebook.com/fohowsveikata
Kaune įsikūrusios Sveikatinimo klinikos ( www.sveikatinimoklinika.lt
) 300 Lt vertės prizas – biorezonansinė organizmo funkcinė diagnostika ir gydytojos konsultacija.
Marijampolės kultūros centras vienam laimingajam dovanoja nuostabią knygą „Suvalkijos dailė“.
Muzikantų maitintojas – kinų restoranas „Raudonasis Šanchajus“  (www.facebook.com/RaudonasisSanchajus ,Kęstučio g.4, Marijampolė) dovanoja kvietimus skaniai papietauti. Ir ne tik papietauti ! Penktadieniais ten vyksta „gyvos“ muzikos vakarai, o kilometrinis valgiaraštis patenkins išrankiausią valgytoją.
Laimingieji savo krepšyje ras kompaktinių plokštelių rinkinį ir Marijampolės apskrities laikraščio „Suvalkietis“  (www.suvalkietis.lt ) prenumeratą visam ketvirčiui.
Radijo stoties „Kapsai“ klausytojams „gręsia“ gauti kvietimus į suvažiavimą. Įsijunkite „Kapsų radiją“!  (www.facebook.com/pages/Radijo-Stotis-Kapsai/278249372214315 )
Fotostudija „Žybsnis“ (Kauno g. 121, Marijampolė) beveik visiems žiūrovams dovanoja 10 % nuolaidų kuponą įvairioms  fotopaslaugoms.
www.facebook.com/pages/Fotostudija-Žybsnis-/449147988498852?fref=ts

Gražiai renginį paramstė audinių ir siuvimo reikmenų parduotuvė „Pas Liną“ (Gedimino g.7, Marijampolė)
Kultūros centro kasa JAU platina bilietus, todėl paskubėkite, nes tų vokelių gali visiems ir neužtekti !
Kasos darbo laikas:

Antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais nuo 12 iki 19 val.,
trečiadieniais nuo 13 iki 19 val. (pietų pertrauka nuo 15 iki 16 val.) Mob. tel. 8 656 53 424.

Dėkojame Suvalkijos muzikantų globėjai Marijampolės savivaldybei, didžiajam rėmėjui – kaimo turizmo sodybai „Suvalkijos dvaras“ (http://www.suvalkijosdvaras.lt/ ), partneriui – Marijampolės kultūros centrui. (http://www.marijampoleskc.lt/)
AČIŪ Juozui Kavaliauskui už garso įrašus (www.facebook.com/pages/Juozas-Kavaliauskas/521049194662389 ), vaizdo studijai „TV STOP“ už video reklamą.
AČIŪ visiems, nuoširdžiai prisidėjusiems prie Suvalkijos muzikantų suvažiavimo organizavimo.

O DABAR SUSIKAUPKITE!
Muzikantų suvažiavime būsite NAUJO LIETUVOS REKORDO liudininkais!!! Pristatysime suvenyrinį bilietą. Nei trumpesnį, nei ilgesnį – 4 metrai ir 15 centimetrų! Va, to svietas tai tikrai neregėjo! Agentūra „Faktum“, registruojanti Lietuvos rekordus, jau patvirtino, kad ŠIS BILIETUKAS BUS ĮRAŠYTAS Į LIETUVOS REKORDŲ KNYGĄ ! ! ! O ką gali žinoti, gal pakliūsim ir Gineso rekordus ? !
Jums, mielieji, lapkričio 20 dieną bus vienintelė proga tą rekordininką įsigyti !

VISŲ NEŽMONIŠKAI LAUKSIME ! ! !

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *