BENDRAS 2013 METŲ HOROSKOPAS

NESU NEI BŪRĖJA, NEI ASTROLOGĖ.
IŠ ĮVAIRIŲ UŽSIENIO ASTROLOGINIŲ ŠALTINIŲ SURINKAU BŪDINGIAUSIUS 2013 METŲ BRUOŽUS IR SIŪLAU JUMS, MIELIEJI, PASKAITYTI.

2013 – JUODOSIOS VANDENS GYVATĖS METAI
Jie pranašauja išmintingus sprendimus, teisingus poelgius ir sėkmę visiems Zodiako ženklams, dirbantiems intelektualioje sferoje. Juodoji vandeninė gyvatė pagal kinų horoskopą simbolizuoja išmintį, protą ir valią.
Ši pavojinga reptilija baugina aplinkinius. Ji labai greitai juda, žaibiškai puola auką, akimirksniu ją paveikdama savo nuodais. Vienok tai įvyksta tik tada, kai gyvatę paliečia, be ceremonijų pažeidžia jos erdvę. Daugelio gyvačių nuodai gali pavirsti vaistais.
Be viso to gyvatė gali pavirsti labai klastinga būtybe, besivadovaujančia emocijomis ir įspūdžiais, neklausiančia jokių patarimų ir greitai priimančia sprendimus. Tai reiškia, kad 2013 metai bus kupini neapgalvotų sprendimų ir iš to sekančių nusivylimų.

PAGAL KINŲ KALENDORIŲ
Juodosios Vandens gyvatės metai prasideda 2013 metų vasario 10 dieną. Jie bus ganėtinai sėkmingi visiems užsiimantiems moksline, tiriamąja veikla. Taip pat sėkmė lydės visus darbus, kuriuose svarbiausia aštrus protas, gilus mastymas.
Skirtingai nuo praėjusių, 2013 metai mažiau emocionalūs. Viršų ima sveikas protas ir šaltas apskaičiavimas. Prie Gyvatės rašomas daugybos ženklas, todėl 2013-ieji bus ekonomijos, taupymo ir kapitalo didinimo metai.

MEILĖ
Neverta laukti ypatingo jausmingumo ir romantikos. Gyvatė – rimtumo ir uždarų jausmų simbolis, bet tas rimtumas byloja, kad užsimezgę meilės romanai nebus vienadieniai. Abu partneriai šiais metais skubės įteisinti savo santykius.
Tiems, kam meilė tik pramoga, metai nebus sėkmingi.
Rimti santykiai pasižymės rimtais ketinimais, o taip pat gražiu, romantišku asistavimu. Tvirtos šeimos sukūrimui 2013 metai tinkamiausi kaip reta.
Juodoji Gyvatė perspėja – 2013-aisiais nesudarykite prielaidų pavydui. Gyvatė – pavojingas ženklas, ji puola staiga, todėl bausmė už Jūsų nepasižiūrėjimą bus įvykdyta greičiau, negu Jūs spėsit apie tai pagalvoti.
Šeimyniniai santykiai paženklinti, sumažėjusia agresija, labiau ramiais ir apgalvotais dialogais.

SVEIKATA
Metai paženklinti nauja mada – visuotiniu rūpinimusi savo sveikata.
Visi sąmoningiau stebės savo organizmo būklę, dės neregėtas pastangas besirūpindami sveikata. Todėl 2013-ieji taps organizmo apsivalymo, atsikratymo senais skauduliais metais.

PROFESINĖ VEIKLA
Gyvatė 2013 metus paženklins konkurencija, lankstumu ir manevringumu. Sėkmė lydės tuos, kurie laiku suspės pakeisti darbą, sugebės pakeisti savo veiklos kryptį bei pobūdį. Būtina greitai ir savarankiškai priimti teisingus sprendimus, sugebėti besikeičiančiomis aplinkybėmis gerai organizuoti darbus.
Pagrindinė 2013 metų tendencija – kad netaptumėte marionete kitų rankose, panaudokite įgimtą savybę daryti įtaką aplinkiniams. Rungtyniavimas tarpusavyje gręsia ne tik profesinėje veikloje, bet ir meilėje bei buityje. Rungtyniavimas įgaus kovos formą dėl valdžios, teritorijos ir meilės. Kad išsaugotumėt savąjį „aš“ būkit atsargūs ir atidūs net su draugais ir artimais žmonėmis.
2013 metai palankūs kūrybiniams žmonėms, rašytojams ir poetams, muzikantams ir kinemotografininkams, net tiems, kurie šioje srityje žengs pirmuosius žingsnius. Būtent juodosios vandens gyvatės metais jie turi šansą puikiai pasireikšti.
2013 metais iškils bendravimo sunkumų tarp jaunimo ir senimo. Vyresnieji praras įtaką jaunajai kartai.

FINANSAI
2013 metų pabaigoje atsiras nauji finansavimo šaltiniai, nauji bendradarbiavimo variantai pritrauks naujus partnerius. 2013 metais pinigus rekia uždirbti tik savo protu. Jokiu būdu nesutikite dalyvauti finansinėse machinacijose.

BENDRA 2013 METŲ PROGNOZĖ
Geopolitine prasme metai žada būti neramūs ir konfliktiški. Jau metų pradžioje galimi dideli pasikeitimai valdžioje, galimos kardinalios politinės permainos. Tik antroje metų pusėje viskas šiek tiek aprims ir nusistovės. Konfliktai valstybių viduje bus daug stipresni negu tarpvalstybiniai. Daugelio valstybių vyriausybės sugebės pagerinti savo piliečių gyvenimą, bet tai bus padaryta ne valstybės išteklių augimo dėka, o perskirstant jau esamus išteklius.
Gamta 2013 metais tars savo lemiamą žodį žemės drebėjimais ir gaisrais. Metų viduryje ir pabaigoje jų griaunamoji jėga gali tapti katastrofine. Staigiai pasikeitus klimatui, gali užeiti anomalūs, visus rekordus mušantys šalčiai.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *