VISA TIESA APIE ČESNAKĄ

IŠ DRAUGO GAVAU LAIŠKĄ SU STRAIPSNIU APIE STEBUKLINGAS ČESNAKO SAVYBES. TAS STRAIPSNIS MASIŠKAI KLAIDŽIOJA PO LIETUVOS EL. PAŠTUS IR NENUSTEBSIU, JEIGU ČESNAKO KVAPAS STAIGA PASIJUS VISOSE PAKAMPĖSE. LIETUVIAI – REKLAMOS AUKOS ( IR AŠ JŲ TARPE ) YPAČ KAI TEMA LIEČIA SVEIKATĄ, TAI GRIEBIAMĖS BILE KO NESIDAIRYDAMI, KAD TIK Į SVEIKATĄ BŪTŲ. JAU RUOŠIAUSI TĄ STRAIPSNIUKĄ PARODYTI VISIEMS SVETAINĖS LANKYTOJAMS, ALE MISLIJU DAR REIKĖTŲ PASIRANKIOTI ČESNAKŲ TEMA DAUGIAU ŽINIŲ. IR KĄ JŪS MANOT ? ? ? TURĖKIT KANTRYBĖS IR PERSKAITYKIT ABU STRAIPSNIUS.
ASMENIŠKAI AŠ PAKRAUPAU ! ! !

KOL ŽEMĖJE YRA ČESNAKŲ – ŽEMĖ BUS GYVA !

Kaip daro kinai.
Turiu retą receptą, ir aš noriu pasidalinti su jumis. Šis receptas nuo daugelio ligų. Ir jisatėjo pas mane gana atsitiktinai.
Mes su drauge buvome kosmetikos parodoje. Visą dieną vaikščiojome.
Viskas buvo labai įdomu. Bet pavargom ir nusprendėm išgerti arbatos ir sumuštiniais.Draugė paėmė termosą. Sėdime geriame. Netoliese sėdėjo moteris. Draugė pakvietė ją arbatos. Moteris neatsisakė. Užsimezgė pokalbis. Moteris sako mums: “Merginos, jūs esate tokios jaunos! Kam jums kosmetika!”
Mes nustebome: “Mes esame jaunos? Mes turime krūvas ligų!” Nespėjus mums išvardyti savo problemų, kaip ta moteris pati mums apie jas papasakojo:
– „Pas tave – anemija, o pas tave – kasos problemos“.
Mes išsižiojome: – “Kaip sužinojote?”
– “Pagal liežuvį”
O mes tiesiog sėdėjome ir valgėme sumuštinius.
Paaiškėjo, kad moteris yra iš Voronežo, liaudies medikė. Pradėjome konsultuotis, kaip elgtis. Į tai moteris mums pasakė, kad neseniai grįžo iš Kinijos, kur ji svarstė savo padėtį su gydytojais apie savo situaciją, nes Rusijoje jai norėjo pašalinti inkstą. Kinai taip pat paskyrė čiulpti ryte česnaką, kol organizmas neatsistatys. Kai mes pabundame ryte, mūsų burnose būna “kloaka.” Smulkiai supjaustome česnako skiltelę, leidžiame jam penkias minutes pagulėti, ir tada įdedame į burną ir vartaliojame jį su seilėmis burnoje, čiulpiame sultis. Seilės patenka į kraują, valo organus, limfą. Stiprina burną, dantenos nekraujuoja.
Tačiau siekiant išvengti gleivinės per didelio seilėtumo, turėtumėte pradėti nuo
česnako skiltelės dalies pamažu pereinant iki visos skiltelės. Čiulpti, maždaug
30 minučių. Išspaudas išspjauti. Kad nebūtų jokio kvapo, papusryčiauti, valyti
dantis, kramtyti kavos grūdų, petražolių…
Medikė Vangos žodžiais mums priminė: “Kol žemėje yra česnakų , žemė bus
gyva.” Ir paaiškino: daugelis mano, kad česnakas dideliais kiekiais – pakankamai sveikatos. Bet didžioji dalis tai padaro dėl apetito sukėlimo, o tada viskas eina į skrandį. Ir kai česnakas yra čiulpiamas, tada sultys, aplenkdamas skrandį patenka į kraują ir jį išvalo.
Šio recepto aš nemačiau niekur kitur. Jis labai veiksmingas. Jei pradėsi jį vartoti iki gripo epidemijos, tai jis apsaugos tave nuo rimtų ligos pasekmių. Kas nori atstatyti savo sveikatą, būtinai kartu su šiuo receptu turi pakeisti gyvenimo būdą. Atsisakykite žalingų įpročių, bent jau nuo persivalgymo, tada jis bus efektyvus 100%.
Aš pasakysiu, kad aš šiuo receptu patikėjau iš karto. Kadangi turėjau anemija, gėriau daug geležies turinčių preparatų. Taigi, aš nustojau juos gerti ir pradėjo siurbti česnaką ryte. Po mėnesio nuėjau pasitikrinti kraujo greitojoje laboratorijoje Sklifosovsky institute. Įsivaizduokite mano nustebimą, kai sužinojau, kad mano hemoglobinas yra 120 vienetų! Kai jis niekada nebuvo aukščiau 86 vienetų! Tada man padarė inkstų ultragarsą. Mano pielonefrito irgi neliko!
Papasakojau šį receptą savo draugei, kuri gyvena soduose. Jai rudens-pavasario
laikotarpiu prasideda kosulys (lėtinis bronchitas). Mano draugė pradėjo čiulpti česnaką ir tapti šio metodo fanatike. Nes kažkaip kosulys palaipsniui išnyko. Jai taip pat dažnai buvo kraujagyslių spazmai, kuriems ištikus jai mėlynuodavo lūpos, ir ji gulėjo nejudėdama, – visa tai taip pat dingo. Jos vyrui buvo inkstų akmenligė. Šlapimas buvo su krauju. Jis pradėjo čiulpti česnaką – šlapimas tapo permatomas, išsivalė oda.
Į sąrašą surašyti visus tokius atvejus reiktų labai ilgai.
Tačiau reikia tam tikro atkaklumo, naudojant receptą.

ČESNAKAS NAUDINGAS ? ? ? ! ! !

Plačiai paplitusi nuomonė, kad žmogaus sveikatai labai naudingas česnakas. Na ir deda jį įsitikinusieji šiuo pusiau mitu savo burnon tiesiogiai ir netiesiogiai, per dešras ir kitokius patiekalus, kad drūtesni ir sveikesni būtų. O kokia tikrovė supa česnako poveikį žmogaus organizmui? Visi girdėjome, kad česnakas toks stiprus, kad užmuša bakterijas, virusus. O ko negirdėjome?

O negirdėjome to, kad česnakas labai toksiškas aukštesniųjų žinduolių smegenims. Konkretus nuodas jame yra sulfono hidroksilo jonas (sulphone hydroxyl), prasiskverbiantis į smegenų apvalkalo kraują. Savo skvarbumu jis toks pats kaip ir dimetilsulfoksidas (DMSO). Šį nelinksmą atradimą padarė Dr. Robertas K. Bekas (R.C.Beck), kai dirbo kompanijoje, kuri buvo elektroencefalografinės (EEG) įrangos su grįžtamu biologiniu ryšiu gamybos pasauliniu lyderiu. Kai kuriuos jo bendradarbius, tik ką papietavusius, encefalografas aptiko …mirusiais. Buvo bandoma nustatyti kokia yra tokios būsenos priežastis. Jų atsakymas buvo: „Aš buvau italų restorane. Man atnešė salotas su česnakų padažu.“ Bendradarbiai buvo pradėti stebėti, pradėta analizuoti kas vyksta su jų savijauta paskaitų metu, kai prieš jas vartoja česnaką.

1950 metais R.K.Bekas dirbo aviakonstruktoriumi. Etatinis chirurgas ateidavo kas mėnesį ir kiekvieno apsilankymo metu primindavo „Ir nebandykite 72 valandas iki skrydžio mūsų lėktuvais imti į burną jokio maisto, kuriame yra česnako, nes tai du-tris kartus sulėtina jūsų reakciją. Suvalgę nors truputį česnako jūs tapsite tris kartus vangesni.“

Po dvidešimties metų, kai R.K.Bekas jau buvo korporacijos, gaminančios EEG įrangą su biologiniu grįžtamu ryšiu, „Alfa-Metriks“ savininku, jie atrado, kad česnakas pilnai sutrikdo mąstymo funkciją. Jis atliko bandymus Stanforde, ir tie, kurie juose dalyvavo, vienareikšmiškai padarė išvadą, kad česnakas – nuodingas. Galite pasitrinti česnaku padus ir neužilgo jo kvapą pajusite pažastyse. Jis patenka į organizmo vidų. Štai ką daro nuodas, esantis česnake, panašus į DMSO garus: sulfono hidroksilo jonai prasiskverbia pro bet kurias membranas, įskaitant ir didžiąją smegenų jungtį (lot. corpus callosum) Tie iš jūsų, kurie užsiiminėja sodininkyste, žino, kad norint, galima kenkėjus vietoje DDT naikinti česnaku. Didžioji žmonijos dalis prisiklausiusi apie česnako naudą. Tai lygiai toks pats absurdas, koks buvo devynioliktame amžiuje, kai jaunos mamos pirkdavo vaistinėse morfijaus sulfatą savo vaikams, kad šie greičiau užmigtų.

Jeigu skundžiatės silpnais galvos skausmais, išsiblaškymu ar dėmesio stoka, jei po pietų negalite susikaupti darbui kompiuteriu, paanalizuokite savo mitybos racioną. Ar kartais nėra jame česnako. Nustokite vartoti česnaką ir stebėkite kaip keisis jūsų savijauta. Jei ji gerėja, kaltininkas beveik aiškus. Pasitikrinimui po trijų savaičių vėl suvalgykite česnako ir stebėkite ar nesugrįš visi „malonumai“.

R.K.Bekas tirdamas žmogaus smegenų funkcijas ir atradęs česnako neigiamą poveikį smegenims tuomet dar nežinojo, kad daugelis jogos krypčių ir filosofinių mokymų draudžia vartoti česnaką ir svogūnus.

Apie česnako neigiamą poveikį mini ir Ajurveda, tačiau žmonės linkę labiau matyti tai, ką nori matyti – tik teigiamas česnako poveikio puses.

Tiek česnakas, tiek svogūnai nėra maistas. Jie tegali būti tik vaistas, kurio vartojimo plonybes pageidautina žinoti, jei nenorite organizme vieną gydydami, kitą žaloti.

Kaip atrodo gydytojų patarimai profilaktiškai vartoti česnaką ar jo kapsules dabar, po to, kai perskaitėte šią informaciją? Ar gali būti tauta išmintinga, jei ji vartoja daug česnako?

Straipsnis iš www.homosanitus.lt

TAI, KAIP SAKOMA, IŠVADAS PASIDARYKIT PATYS !

1 atsiliepimas

  1. romas
    Parašė 2013-01-26 at 09:08 | Nuoroda

    O tai tas seiles, kurios atsiranda ciulpiant reikia nuryti ar isspjauti po 30 min?

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *