PABŪKIME KARTU

Taip pavadintame renginyje buvau pakviesta dalyvauti ir aš su grupe „KaVa“.
Smagų pasibuvimą Musninkų kultūros namuose aprašė laikraščio „ŠIRVINTŲ KRAŠTAS“ žurnalistas Remigijus Bonikatas. Visą straipsnį ir nuotraukų rasite paspaudę ant laikraščio logo.

Kultūros namų direktorė Dalia Kiaulevičiūtė ir kaimo bendruomenės pirmininkė Jadvyga Kielienė pasirūpino, kad gera nuotaika visus lydėtų nuo slenksčio. Nepamenu kiek metų lakstausi po įvariausius renginius, bet tik Musninkuose mus pasitiko su trankiu maršu ! ! !
NUOŠIRDŽIAUSIAI AČIŪ ! ! !

Raimundas, Dalia, Juozas, Vaidas

VISIEMS MUSNINKIEČIMS LINKIM KUO STIPRIAUSIOS SVEIKATOS, BEGALINĖS LAIMĖS, DIDELIAUSIOS SĖKMĖS ir VISOKIŲ KITOKIŲ ŽEMIŠKŲ GĖRYBIŲ ! ! !

♥ ♥ ♥

NE TIK MUSNINKIEČIAMS LINKSMAI PRAVESIU
VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS,
APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS,
FIRMŲ ŠVENTES, VAKARĖLIUS IR T.

SKAMBINKIT:
8 652 53411,

RAŠYKIT:
priimamasis@gmail.com

Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

♥ ♥ ♥

1 atsiliepimas

  1. Dalia
    Parašė 2012-07-22 at 17:36 | Nuoroda

    Nezmoniskai ACIU,p.Apolonijai Zizirskienei uz apsilankyma Sirvintu r.Musninku kulturos namuose.Visuomet labai laukiame pas mus atvykstanciu sveciu,bet taip,kaip laukeme Apolonijos ir ”kaviuku”-sunku apsakyt ir aprasyt………Jusu zavesys,gera nuotaika,siltas,mielas bendravimas,idomus,smagus zaidimai,suteike mums daug pozityviu emociju ir graziu prisiminimu ilgam.Tykimes,kad tai ne paskutinis musu susitikimas Musninkuose.Kurybines sekmes Jums,sveikatos,geru uzsakovu ir daug graziu,nepakartojamu akimirku,gausiu aplodismentu pilnutelese ziurovu salese.Pagarbiai Musninku kulturos namu direktore Dalia.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *