LIETUVOS KOMIKO VAKARAS 2012


LIETUVOS KOMIKO VAKARAS SUGRĮŽTA

Balandžio 1 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje tradicinis milžiniško populiarumo sulaukęs, visų Lietuvos humoristų ataskaitinis koncertas po pertraukos vėl didžiojoje scenoje. Tai išskirtinis ir unikalus gero humoro koncertas, nes visi dalyvaujantys specialiai šiam vakarui ruošia premjerinius pasirodymus, o tai reiškia, kad žiūrovai matys kūrinius kurie dar niekada nebuvo atlikti. Koncerte tradiciškai pasirodys anekdotų karalius Raimondas Šilanskas, jo kolegos Raimondas Bingelis, monologų meistras Artūras Orlauskas, šmaikštusis Vitalijus Cololo, Juozas Zavaliauskas, Vaidas Pračkaila – Apolonija Zizirskienė, Violeta Mičiulienė, tai pat humoro grupės “Alergija” ir “Ambrozija”, parodijų teatras, Kauno muzikinio ir Kauno lėlių teatro artistai ir …..Kauno Burgundiškasis choras.

Kaip visada žiūrovai pamatys netikėtų ir tik vienam šiam vakarui sukurtų duetų, dainų ir miniatiūrų.  Kauno Burgundiškasis choras ruošia specialius pasirodymus su vakaro dalyviais, kurie nustebins net ir visko mačiusius žiūrovus. Renginio trukmė tradicinė – 3 valandos, o bilietų kainos tradiciškai – juokingos.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

D Ė M E S I O !
KONCERTAI MAŽEIKIUOSE, PANEVĖŽYJE ir ŠIAULIUOSEJO DIDENYBĖ KOKYBIŠKAS HUMORAS SUGRĮŽTA

Seniai , labai seniai Didysis humoras lankėsi Lietuvos didžiosiose scenose. Anksčiau būdavo humoro žygiai per Lietuvą -“Bentski šou”, “Ar moka Lietuvis juoktis?”, “Gintarinė šypsena” arba “Durnių maršai” arba tradicinis balandžio 1-osios “Lietuvos komiko vakaras” Vilniaus sporto rūmuose. Tačiau pastaruoju metu tokių gražių ir kokybiškų humoro švenčių Lietuvoje trūko, juolab, kad “kiečiausieji” komikai buvo apleidę didžiąja sceną. R.Kazlas, kaip žinia, pasuko į teatrą, o A.Orlauskas –į politiką. O juk pastarasis ir buvo visų šių švenčių ir koncertų generalinis prodiuseris ir sumanytojas.  Taigi dabar A.Orlauskas arba ponas Zakarauskas atgaivinęs legendinę humoro grupę “Alergija” ir keliaudamas su koncertais po Lietuvą pamatė, kaip žiūrovai išsiilgę gražaus ir smagaus humoro nusprendė prašviesinti tautiečių kasdienybę ir suteikti visiems norintiems, linksmą dozę sveikatos ir vitamino C . Juk gydytojai nustatė, kad juokiantis žmogaus organizme gaminasi vitaminas C. Jis vėl ėmesi prodiuserio darbo ir surganizavo dar neregėtą Didijį humoro šou. Kuriame matysime puikius artistus ir aktorius R.Bingelį, V.Mičiulienę, J.Zavaliauską, Klarką, humoro grupes “Alergija” ir “Ambroziją”, Apolioniją Zizirskienę ir parodijų maestro ir daug naujų humoro improvizacijų. Programoje ne tik anekdotai, miniatiūros, puikūs dialogai, bet ir dainos, parodijos ir šmaikštalai. Kelios valandos humoro šou tikrai privers visus užmiršti buitines ir politines problemas ir praskaidrins monotonišką gyvenimą. Juk renginį vedą, pasak pramogų pasaulio kritikų, bene geriausias šiuo metu konferansjė Artūras Orlauskas. Tai pripažįsta ne tik šou verslo kritikai, bet ir konkurentai. O kiekvienas, nors kiek išmanantis pramogas žino, kad didesnė pusė renginio ar koncerto sekmės yra geras vedėjas. Būtent toks ir yra Didžiojo humoro šou vedėjas, prodiuseris ir scenarijaus autorius. O pridėjus puikią komikų komandą gauname linksmą ir nepakartojamą humoro šou. Didysis humoro šou pradeda savo kelionę per Lietuvą nuo Mažeikių ir Panevėžio, vėliau lankysis Šiauliuose, Alytuje, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. Akivaizdu, kad jų kelionių maršrutai nusitęs ir rudenį ir net seimo rinkimai jų nesulaikys. Juk humoras neturi ribų ir jo niekada nebus per daug, net ir dabar kai gyvenimas ir taip linksmas, nes atlyginimai juokingi…
Neabejotinai apsilankę Didžiojo humoro šou koncertuose gaus teigiamų emocijų užtaisą iki pat kalėdų, o neapsilankę nervinsis ir graušis nagus ligi pat alkūniu…O tai labai nehigieniška.

VISŲ NEŽMONIŠKAI LAUKSIME! ! !
Kovo 30 d. 18 val. MAŽEIKIŲ KULTŪROS CENTRE
Kovo 31 d. 17 val. PANEVĖŽIO BENDRUOMENIŲ RŪMUOSE
Balandžio 26 d. 18 val. ŠIAULIŲ „SAULĖS“ KONCERTŲ SALĖJE

♥ ♥ ♥ ♥ ♥

NA, O KAS NORI SU MANIM SUSITIKTI ASMENIŠKAI,
TAI TIEMS LINKSMAI PRAVESIU VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS, FIRMŲ ŠVENTES, VAKARĖLIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS, POKYLIŲ SALES, KAIMO TURIZMO SODYBAS, GASPADINES ir t.t.
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *