2012 METŲ HOROSKOPAS ZODIAKO ŽENKLAMS

JUODAJAM VANDENINIAM DRAKONUI jau parašytas grandiozinis scenarijus. BALTASIS TRIUŠIS, 2011 metais paruošęs sceną didžiosioms permainoms, tyliai pasitrauks į šalį, užleisdamas vietą pagrindiniam 2012 metų veikėjui.
JUODOJO VANDENS DRAKONO amplua – didvyris ir piktadarys viename asmenyje. Neeilinė asmenybė, su didele fantazija kurianti intrigas kaip asmeniniu, taip ir pasauliniu mastu, tuo pačiu metu perpindama jas ir kiekvieną atskirai išbandydama – ar atsparus ? Silpni, tinginiai ir bevaliai greitai tuščiom rankom paliks areną, o tie, kuriuose drakonas pajus jo vertą priešininką, dovanų už gerą žaidimą gali gauti visą pasaulį.
Ypatingą palankumą užsitarnaus talentingos, neeilinės ir aktyvios asmenybės. Talentai sužydės, o moksliniai atradimai pakylės žmoniją į naują lygį.
Todėl labai svarbu metų pradžioje atsikratyti visų neišspręstų problemų, kad būtumėt atviri ir prieinami naujovėms ir kardinalioms permainoms. Keiskit darbą, jeigu jis jums nepatinką, pradėkite mokytis, nutraukit nereikalingus ryšius bei santykius, išsiaiškinkit nesusipratimus.

DRAKONO METAIS GIMUSIOS ĮŽYMYBĖS:
Edgaras Po,  Žanas-Žakas Ruso, Arkadijus Gaidaras,  Maksimas Gorkis, Fridrikas Engelsas, Bernardas Šou, Jumžaginas Cedenbalas, Žana dArk, Salvadoras Dali, Čarlzas Darvinas, Zigmundas Froidas,  Džonas Lenonas, Abraomas Linkolnas, Alas Pačinas, Ringo Staras…

VANDENIS
Žvaigždžių išsidėstymas palankus šeimyninių santykių stiprinimui, profesijoms susijusioms su vaikų bei senelių auklėjimu, mokymu, gydymu. Ypatingai bus vertinami VANDENIAI statybininkai. Bus sėkmingai sprendžiami klausimai susiję su paveldėjimu, statybomis, nekilnojamo turto įsigijimu.

ŽUVYS
Šio ženklo gyvenime ateinančiais metais laukia daugybė permainų. Jūsų netenkins įprastinė, nusistovėjusi tvarka. Būkite atidūs ruošdami ar pasirašydami dokumentus ypač susijusius su nekilnojamu turtu, šeimos vertybėmis. Palankus metas kelti kvalifikaciją, mokytis naujos specialybės.

AVINAS
Nepalankūs metai spręsti paveldėjimo problemas ar veltis į politiką. Galimi su mokesčiais susiję nemalonumai. Geras laikas keisti darbą, tik dėl to reikės persikvalifikuoti, reikės mokytis. Savo verslo sukūrimas galimas tik pasikliaujant savo jėgomis ir lėšomis.

JAUTIS
Nesutarimai tarp išankstinius nusistatymus turinčių žmonių sukels neišsprendžiamas problemas, ko pasėkoje galimas visiškas santykių nutraukimas net su labai artimais žmonėmis. Stenkitės neįsivelti į teismines bylas bei ieškinius. Perspektyviniai planai gali kardinaliai keistis. Neplanuokite daug kelionių. Jos gali veikti slegiančiai.

DVYNIAI
Nekreipiant dėmesio į visuomenėje nusistovėjusias normas, bet kokiomis aplinkybėmis reikia turėti savo požiūrį. Spręsdami kasdienines problemas, nesikreipkite pagalbos į abejotinos reputacijos asmenis. Gali nutrūkti buvę ryšiai,  prisireiks keisti profesiją. Tik neskubėkite pradėti naujų darbų. Jie pareikalaus didžiulio pasiruošimo ir apgalvotų veiksmų.

VĖŽYS
Venkite padidintos rizikos vietų. Jūsų filosofija, požiūris į gyvenimą gali smarkiai keistis. Nerekomenduojama kontaktuoti su žmonėmis, kurių nuomonė ir veiksmai jums nesuprantami. Siekis atsikratyti blogų įpročių, sveikuoliška gyvensena sustiprins jūsų sveikatą. Nepatariama dalyvauti politiniuose žaidimuose.

LIŪTAS
Sėkmė laukia valstybės tarnautojų, juristų, mokytojų, kariškių… Nepakantumas kitų nuomonei gali sukelti jų audringus protestus. Pasistenkit pagerinti santykius su turtingais ir įtakingais žmonėmis. Nerekomenduotina darbinė partnerystė su šių ženklų atstovais: Jaučiais, Ožiaragiais, Mergelėmis.

MERGELĖ
Jūsų savijautai didelės įtakos turės šeimos, buities ir darbo reikalų sėkmingumas. Padidės jautrumas visokioms smulkmenoms. Geras laikas daryti mokslinę karjerą. Komandiruotės gali baigtis romantišku susižavėjimu. Mergelėms – moterims reikia palinkėti dažniau lankytis sporto klubuose, grožio salonuose.

SVARSTYKLĖS
Svarstyklės ypatingai apdovanotos harmoningu spalvos ir formos pajautimu. Ypatingai seksis dizaineriams, modeliuotojams, dailininkams-apipavidalintojams. Įsigydami automobilius ar nekilnojamą turtą, nepamirškite apdrausti. Neturėjimas aiškaus tikslo ir perspektyvų, gali sukelti abejones priimamų sprendimų teisingumu. Šiais metais apsirgus, reikės kruopštaus gydymo.

SKORPIONAS
Stenkitės bendrauti su žmonėmis turinčiais turtingą gyvenimišką patirtį, ramiai ir iš lėto sprendžiančiais pačias sudėtingiausias problemas. Labai veržliai  vystysis romantiški santykiai, bet atsitiktiniai ryšiai gali sukelti didelių problemų. Tolimose kelionėse į užsienį gali atsirasti įvairių trukdžių ir apribojimų.

ŠAULYS
Šauliai susimąstys apie buities sąlygas. Likimas pateikia visas galimybes tas sąlygas pagerinti. Mažiau svajokite ir fantazuokite. Vaisingas ir sėkmingas periodas užsiimantiems moksline veikla. Geras laikas organizuoti ir pradėti nuosavą biznį.

OŽIARAGIS
Ožiaragiams aplinkybės leis užsiimti tuo, kam anksčiau nebuvo galimybių. Žvaigždės palankios tiems, kurių darbas susijęs su kitomis valstybėmis, užsienio firmomis. Dirbdami su elektronikos prietaisais arba juos įsigydami, ypatingą dėmesį skirkite elektrinės dalies tvarkingumui.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *