RYTŲ HOROSKOPAS 2012 metams

KASMET TIKSLINAMOS ŽVAIGŽDYNŲ PRANAŠYSTĖS ZODIAKO ŽENKLAMS, TIKSLINAMA LEMTIS METŲ GYVŪNAMS, BET YRA NESIKEIČIANČIŲ, VISIEMS BENDRŲ APRAŠYMŲ.NORĖDAMI PASKAITYTI APIE ZODIAKO ŽENKLŲ VIDINĮ PASAULĮ, PASPAUSKITE ČIA

KĄ JUMS LEMIA KINŲ HOROSKOPAS? SPAUSK ČIA

KOKIE SKAIČIAI JUMS LAIMINGI SUŽINOSITE PASPAUDĘ ČIA

MŪSŲ GYVENIMUI TURI ĮTAKOS IR SPALVOS. KOKIOS ? SPAUSK ČIA

♥ ♥ ♥ ♥ ♥

RYTŲ (KINŲ)

H O R O S K O P A S

2 0 1 2 metams

DRAKONO METAI TRADICIŠKAI APRAŠOMI KAIP YPATINGAI SĖKMINGI IR LAIKOMI GERIAUSIU LAIKU SANTUOKAI, ŠEIMOS GAUSINIMUI, NAUJŲ ĮMONIŲ STEIGIMUI IR JAU DIRBANČIŲJŲ VYSTYMUI. TAI DIDŽIULIO ENTUZIAZMO IR ENERGIJOS, OPTIMIZMO IR PASITIKĖJIMO SAVIMI LAIKAS. ŠIAIS METAIS GALI BŪTI SUVAIDINTI PATYS FANTASTIŠKIAUSI ĮVAIRIŲ ĮVYKIŲ SCENARIJAI, KURIE YPATINGAI DŽIUGINS ŽINIASKLAIDĄ.

DRAKONAS NEKENČIA NERYŽTINGŲ. JIS ĮPRATĘS VERŽTIS PIRMYN  BE YPATINGO ATSARGUMO. TOKIAIS METAIS PINIGAI UŽDIRBAMI LENGVAI IR SU PLAČIAIS UŽMOJAIS IŠLEIDŽIAMI. DRAKONAS ŽADA SĖKMĘ VISIEMS BET KĄ PRADEDANTIEMS. JEIGU TURITE NEREALIZUOTŲ AMBICIJŲ, SAVO VALANDOS UŽSILAUKĖ GRANDIOZINIAI PLANAI IR PROJEKTAI, NEABEJODAMI EIKITE PIRMYN ! KAI KAS GALI STAČIA GALVA NERTI I NUOTYKIUS IR RIZIKINGAS AVANTIŪRAS, BET GERIAUSIAI SIEKTI PRAKTIŠKŲ TIKSLŲ. VERTA PADIRBĖTI IR PASISTENGTI, TAI ATNEŠ NEĮTIKETINĄ SĖKMĘ. VEIKTI TEKS GREITAI. UŽSIŽIOPSOSI – IR TAVO SEKMINGU ŠANSU PASINAUDOS KITI.

DRAKONO METAI TURI TRŪKUMŲ. KAŽKĄ LENGVAI GAVUS, GALI BŪTI SUNKU IŠLAIKYTI. JEIGU JUMS NUSIŠYPSOS FORTŪNA, TAI NEGALVOKIT, KAD TAI TAPS JOS ĮPROČIU AR, KAD ILGAI IŠSILAIKYSIT UŽIMTOSE POZICIJOSE. FILOSOFIŠKAI ŽIŪREKIT Į GYVENIMĄ IR MOKĖKIT DŽIAUGTIS KIEKVIENA AKIMIRKA. DAUGELIS GALIMYBIŲ GALI BŪTI MIRAŽINĖS. DAUGIAU DĖMESIO SKIRKITE TIKSLŲ PASIRINKIMUI, NES PRIEŠINGU ATVEJU GALI TEKTI NUSIVILTI IR PASIEKUS TIKSLĄ SUPRASTI, KAD VISOS JĖGOS BUVO IŠEIKVOTOS VELTUI.

DRAKONO METAI – ĮVAIRIŲ GAMTOS KATAKLIZMŲ METAI. NAMUOSE YPATINGĄ DĖMESĮ ATKREIPKITE Į DUJŲ, ELEKTROS IR ŠILDYMO ĮRANGOS TVARKINGUMĄ. KAIP NIEKADA BUS AKTUALUS PRIEŠGAISRINIŲ PLAKATŲ ŠŪKIS: „VAIKAMS DEGTUKAI – NE ŽAISLIUKAI!“

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X


ŽIURKĖMS drakono metai žada sėkmę kaip darbo, taip ir meilės frontuose. Darbo reikalai spręsis lengvai ir be ypatingų problemų. Galimi naudingi finansiniai susitarimai, bet išlaidaudami turėkit saiką. Būkit atsargūs su naujais draugais ir partneriais – galimi bandymai jumis pasinaudoti.


JAUČIAMS teks kaip reikiant paplušėti. Iškils nenumatytos aplinkybės, sukelsiančios apmaudžius konfliktus su aplinkiniais, o tai atims laiko ir jėgų. Pasitikėkit savo jėgomis. Visi sunkumai įveikiami. Jums padės geranoriškai nusiteikę žmonės.TIGRAMS šie metai nežada didelės ramybės ir stabilumo. Verta susilaikyti nuo naujų sąjungų ir ir rizikingų investavimų. Kritiškai žiūrėkit į įvairiausius patarimus. Prilaikykit savo temperamentą. Ypač kai santykiai su kitais žmonėmis pradės klostytis ne taip, kaip planavote.

TRIUŠIŲ (KIŠKIŲ) laukia daug darbo. Gali kilti nesuprantamas jaudulys ir įtampa. Bet visos pastangos bus naudingos. Bus galimybių pakilti karjeros laiptais, gauti didesnį atlyginimą, užmegsti naujų įtakingų pažinčių.


DRAKONAI
šiais metais mėgausis sėkme, aplinkinių pagarba ir pripažinimu. Planų įgyvendinimui praktiškai nebus jokių kliūčių. Optimistiškos nuotaikos ir pasitikėjimo savo jėgomis dėka, Jūsų laukia sėkmė bendraujant ir užmezgant naujus kontaktus.


GYVATĖMS 2012 metais reikėtų šiek tiek užsislėpti ir iš šalies stebėti įvykius bei neinicijuoti naujų permainų. Neverėtų daug tikėtis iš biznio, reikia pasisaugoti pavydo ir intrigų kolektyve, būtina protingai naudotis finansais. Tik į metų pabaigą galimos teigiamos permainos.


Pesimistines ARKLIŲ nuotaikas įtakos nestabilumas ir neaiški padėtis. Pradėję bet kokius darbus, susidursit su beagle kliūčių. Būtinai viską iš anksto nuodugniai apgalvokit. Tai apsaugos nuo praradimų ir išlaikys gerus santykius su aplinkiniais.


Ganėtinai sėkmingi metai OŽKOMS (AVIMS). Jūs sėkmingai pasireikšite darbe, bet daug uždirbti kažin ar pasiseks. Protingai elkitės su turimu kapitalu, venkite avantiūrų bei rizikingų sutarčių. Nesistenkit pakeisti savo gyvenimo, plaukite pasroviui ir naudokitės pasitaikančiomis palankiomis galimybėmis.


Ypatingai aktyvios šiais metais bus BEŽDŽIONĖS. Jos gali sustiprinti savo socialinį statusą ir padidinti pelną. Palankus metas mokytis, įgyti naujos patirties. Bet nepamirškit – grandioziniai planai ir didelės viltys pareikalaus ir nemažų pastangų. Gerokai šoktelės piniginės išlaidos.


Laimingi metai GAIDŽIAMS. Jie bus įvertinti pagal nuopelnus, gali užimti vadovaujantį postą. Reikėtų didesnį dėmesį skirti savo sveikatai, aktyviau dalyvauti įvairioje veikloje, sportuoti, bet nepamiršti apie poilsį. Galimas šeimos pagausėjimas. Jeigu esate vieniši, tai dabar turite šansą susirasti antrą pusę.


ŠUNŲ laukia sudėtingas periodas. Reikės pakovoti už savo pozicijų išsaugojimą. Galimi piniginiai praradimai ir kitokie nemalonumai. Atokiau laikykitės nuo konfliktų, kurie jūsų tiesiogiai neliečia. Saugokite nervų sistemą, ieškokite būdų kaip nuimti stresą. Yra infekcinių susirgimų pavojus.


ŠERNAMS (KIAULĖMS) – ramūs, laimingi metai. Darbo rezultatatai viršininkų bus gerai įvertinti, padidės Jūsų autoritetas kolegų akyse. Galima pagalba iš įtakingų draugų bei sąjungininkų. Namuose – ramybė. Reikėtų didesnį dėmesį skirti asmeniniam ir turto saugumui.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *