LAIMUČIO PURVINIO JUBILIEJINIS KONCERTAS

LAPKRIČIO 10 D. 19 VAL
ALYTAUS KULTŪROS IR KOMUNIKACIJOS CENTRE
(Pramonės g. 1 B)
BUS LAIMUČIO PURVINIO JUBILIEJINIS KONCERTAS.

IŠKILMĖSE DALYVAUS:

LAIMA ŽEMAITYTĖ, DANGIRAS GRIGALEVIČIUS, KĘSTUTIS KAZAKEVIČIUS, ROMUALDAS STANKEVIČIUS, ROBERTAS SLAVĖNAS,  grupė „KAVA“, grupė „KAPRIZAS“, SANTAIKOS KULTŪROS NAMŲ ŠOKIŲ KOLEKTYVAS „NARPULIS“.
O VISĄ PROGRAMĄ VESIU ŽINOMA AŠ – APOLIONIJA ZIZIRSKIENĖ

UŽMESKIT AKĮ Į AFIŠĄ

* * * * *

PASKAITYKIT KAIP  ŠĮ RENGINĮ ANONSAVO DZŪKIJOS LAIKRAŠČIAI


TĖVIŠKĖS NIEKAS TIKRAI NEPAKEIS

Su gražiu kūrybiniu kraičiu – net 15 albumų ! – savo penkiasdešimtmetį pasitiko vienas populiariausių ne tik Dzūkijos atlikėjų  Laimutis Purvinis. Gimęs ir užaugęs Aleknonių kaime nuo pat mažens girdėjo kaip seneliai, dėdės ir tėvas grojo smuikais.  Pats kūdikiu būdamas armoniką kaip žaislą tampė, o rimčiau šiuo instrumentu susidomėjo šešerių sulaukęs. Specialių mokslų nebaigė, bet muzikos gudrybių mokėsi pas gimines bei draugus ir tik talentiga asmenybė, širdin sugerdama visa kas geriausia, gali pasiekti tokias gražias aukštumas. Jau sukurta virš 300 dainų ! Net du Laimučio dainų albumai apdovanoti „Pūko“ firmos įsteigtais „Auksiniais diskais“. Šis apdovanojimas įteikiamas atlikėjui, kurio albumas išleidžiamas dešimties tūkstančių tiražu.
Vaizdo klipai plačiai rodomi regioninių bei respublikinių televizijų  sveikinimų koncertuose, o dainą „Tėviškės niekas tikrai nepakeis“ traukia ir jauni, ir pagyvenę. Ne tik ši daina skambės Laimučio Purvinio jubiliejiniame 50-mečio koncerte, kuris vyks lapkričio 10 dieną 19 valandą Alytaus kultūros ir komunikacijos centre. Iškilmėse dalyvaus „Pūko“ radijo bei televizijos žvaigždės: Laima Žemaitytė, Dangiras Grigalevičius, Kęstutis Kazakevičius. Jubiliatą sveikins ir koncerte dalyvaus bendražygiai Romualdas Stankevičius, Robertas Slavėnas,  grupė „KaVa“, grupė „Kaprizas, Santaikos kultūros namų šokių kolektyvas „Narpulis“. Programą ves sudegusio teatro artistė Apolionija Zizirskienė.
Bilietus skubėkite įsigyti AKKC kasoje (pramonės g. 1 B), I-V, 10-13 ir 14-17 val. bei 2 val. prieš renginį, tel. 77019, o taip pat miesto teatro kasoje (Rotušės a. 2), II-V 11-14, 15-18 val. tel. 51709. Bilieto kaina 15 Lt.
Galėsite įsigyti naujausių garso bei vaizdo įrašų.

IKI PASIMATYMO KONCERTE !

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *