LAZDIJŲ ŽVAIGŽDĖ

PIRMĄJĄ ŠV. KALĖDŲ DIENĄ KARTU SU GRUPE „VIZITAS“ DALYVAVOM SMAGIOJE AVIŽIENIŲ KAIMO BENDRUOMENĖS VAKARONĖJE.
ŠTAI KĄ APIE ŠĮ RENGINĮ RAŠĖ LAZDIJŲ RAJONO LAIKRAŠTIS

BENDRUOMENĖS VAKARONĖJE – IR A. ZIZIRSKIENĖ

Gruodžio 25 d. pirmosios šv. Kalėdų dienos pavakarę į Šlavantų seniūniją, Avižienių kaimą, į buvusių kultūros namų, dabar bendruomenei priklausančią salę rinkosi maži ir suaugę bei jau senyvo amžiaus žmonės.


Nuotraukoje – A. Zizirskienė su A. ir D. Blaževičiais.

Bendruomenės pirmininko gerb. A. Šeštoko ir individualios įmonės savininkų Aliaus ir Daivutės Blaževičių dėka buvo surengta šv. Kalėdų vakaronė. Salės įrengimo ir papuošimo gali pavydėti net miesto gyventojai. Negailėdami brangaus laiko, sveikatos, savo lėšų, mūsų žmonės stengėsi ir padarė tai, ko daug kas  gali pavydėti. Salės apšvietimu, šildymu, eglutėmis ir kitais puošmenimis rūpinosi tiek bendruomenės pirmininkas gerb. A. Šeštokas, tiek A. ir D. Blaževičiai  bei jų dukrelės. Šių žmonių širdys sklidinos meilės, šilumos, nuoširdumo ir atsidavimo savo krašto žmonėms. Jie ugdo krašto garbę ir orumą, yra pavyzdys jaunajai kartai. Jiems įvairius darbus atlikti padėjo kaimo vaikinai, Lina Liaukevičienė bei Gėliūnė Morkevičienė. Salė buvo pilnutėlė – tiek vaikučių, tiek suaugusiųjų. Vaikučiai labai džiaugsmingai pasitiko Kalėdų Senelį: jam deklamavo  eilėraščius, o šis juos dosniai apdalijo dovanomis ir saldainiais.
Visus savo sąmoju ir išmone linksmino gerb. p. Apolonija Zizirskienė (aktorius Vaidas Pračkaila). Puikiai grojo muzikantai (grupė „Vizitas“),  šoko maži, jauni ir gerokai senstelėję. Visų kojos trepsėjo muzikos ritmu. A. Šeštokas pasveikino tuos, kurių jubiliejiniai gimtadieniai sutapo su šia diena. Gerai nusiteikę, pasibuvę ir pasilinksminę žmonės skirstėsi sakydami, kad tik daugiau būtų tokių susiėjimų.
Visi labai dėkingi šios šv. Kalėdų proga surengtos vakaronės sumanytojams ir rengėjams – bendruomenės pirmininkui A. Šeštokui bei A. ir D. Blaževičių šeimai.


Edgaras Vailionis, Avižieniai

♦ ♦ ♦

DAUGIAU VAKARONĖS NUOTRAUKŲ RASITE PASPAUDĘ ČIA

♦ ♦ ♦

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *