2011 METŲ HOROSKOPAS

KĄ LEMIA KINŲ HOROSKOPAS PAGAL GIMIMO METUS ir KOKIO GYVIO METAIS GIMEI RASI LENTELĖJE.
PASPAUSK ČIA

APIE VISŲ ZODIAKO ŽENKLŲ VIDINĮ PASAULĮ RASIT
PASPAUDĘ
ČIA

KOKIE SKAIČIAI JUMS NEŠA SĖKMĘ RASIT
PASPAUDĘ ČIA

SPALVOS TURI YPATINGĄ REIKŠMĘ.
PASPAUSK ČIA IR SUŽINOSI APIE JŪSŲ ZODIAKO ŽENKLUI LAIMINGAS SPALVAS

Kodėl tie rytiečiai nesusitaria dėl metų gyvio – japonams atrodo vienaip, kiniečiams kitaip, vietnamiečiai mirksi siauromis akutėmis ir dar kitaip gieda… Vieniems labiau patinka kiškis, kitiems – katinas…
Ai, nesukim galvos! Iš esmės katinas nuo kiškio mažai skiriasi – vieno iš jų ausys gerokai ilgesnės ir nemoka pasakyti „MIAU“…
Patrys suprantat – nesu kokia ten astrologė ar būrėja, todėl iš didelės krūvos visokių importinių horoskopų „išviriau“ koncentratą. Kas gavosi ? ? ? PAAASKAITYKIT !

Naujieji 2011 metai neabejotinai atneš kalnus sėkmės ir laimės.
Kaip Katiną bemestum, jis visada krenta ant keturių kojų – jam visada sekasi !
Jis – laiminguolis ! Kiekviena Triušio metų diena taps teigiamų permainų simboliu.
MEILĖ ! ! ! Ji – svarbiausia 2011 metais !
Meilę jausi visur, visais pojūčiais, džiaugsiesi, kaip vaikas, kiekvieną dieną iš gyvenimo gaudamas daugybę gerų pojūčių! Reikia tik mokėti, o, svarbiausia, norėti, tai pajusti. Apsidairyk aplinkui, gerbk ir pamilk artimą savo – tai bus pagrindiniu 2011 metų leitmotyvu.
Kitais metais karaliaus dvi spalvos – geltona ir balta. Labai gerai namuose turėti metų simbolio statulėlę. Nesvarbu iš ko ji padaryta – gal auksinė, o gal paprasčiausiai pliušinė.
Ant naujametinio stalo turėtų būti daugiau vegetariškų patiekalų. Jokiu būdu netinka triušiena, kad nepažadintum išeinančio Tigro.
Jeigu gimei Ožkos, Arklio (ypač „Ugninio Arklio“), Šuns, Jaučio ar Drakono metais – Tavęs laukia ypatinga sėkmė. Naudokis palankiomis sąlygomis! Pradėk naują verslą ir sėkmingai jį vystyk.
Sudėtingiau bus gimusiems Tigro, Gaidžio ar Beždžionės metais. Neatsipalaiduok, susikaupk, nešvaistyk jau turimų resursų ir savo tikslą pasieksi.
Kitiems „gyvūnams“ metai bus neutralūs.
Ko dar įdomaus laukti iš naujųjų metų? Astrologai žada, kad po truputį įsigalės teisybė. Tie, kurie neteisėtai ar nesąžiningai įsigijo turto, šiais metais paprasčiausiai gali jo netekti.
Krizė dar kankins savo gniaužtuose, bet metų pabaigoje pajusi rimtą pagerėjimą.
TIKĖKIMĖS !
Ypatingai palankiai klostysis šeimyniniai reikalai. Žinai, kad katinas – šeimyniškas gyvūnas. Jis minkštas, švelnus, namuose kuriantis jaukumą. Todėl būtent šiais metais Tavo šeimoje viskas eisis kuo puikiausiai. Jeigu dar tik galvoji sukurti šeimą, geresnių metų nerasi.
Lauk didelių permainų daugelyje mokslo šakų ir visuomeniniame gyvenime. Visos permainos bus maksimaliai teigiamos ir Tau ypatingai malonios.

TRIUŠIO METAIS GIMUSIOS ĮŽYMYBĖS:
Konfucijus, Josifas Stalinas, Fidelis Kastro, Albertas Enšteinas, Marija Kiuri, Piteris Fonda, Stingas…

AVINAS  2011

2011 metais nuolatos jausi apgavystę iš artimų draugų ir giminaičių pusės. Avinams, ypač gimusiems kovo 20 – 22 dienomis, nerekomenduojama asmeniškai organizuoti ar dalyvauti rizikinguose projektuose, su profesine veikla susijusiuose renginiuose.
Avinams 2011 m. atneš daugybę malonių netikėtumų, tik, sėkmingai darydami karjerą, nepamirškit pasirūpinti sveikata ir gera savijauta. Pasitikrink pas gydytojus, daug sportuok.

SVEIKATA

2011 metais Avinus truputį nervins įvairios peršalimo ligos. Ypatingą dėmesį reikia skirti mitybai. Laikykis kokios nors specialios dietos, skirtos virškinimo sistemai stiprinti. Liepos – rugpjūčio mėnesiais tikėtinas visokių ligų paūmėjimas, galimos traumos. Laimei, daugeliui Avinų įgimtas imunitetas, padės sėkmingai įveikti ligas.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

2011 metais Avinai padarys karjerą. Sėkmė bus Tavo pusėje, ypač arčiau metų pabaigos. Galimos naujos pažintys su įtakingais žmonėmis. Tad, geriau nepraleisk šanso ir maksimaliai rodyk iniciatyvą.

ŠEIMA, VAIKAI

Pirmoje metų pusėje galimi įvairūs šeimyniniai nesutarimai. Jų išvengsi, jeigu pats nekelsi konfliktų. Antroji metų pusė bus geresnė, tik reikės skirti daugiau dėmesio vaikams.

FINANSAI

Iš finansinės pusės metai bus daugmaž vienodi. Gegužę ir rugsėjį bus proga pagerinti finansinę padėtį. Spalis šioje sferoje bus mažiau sėkmingas. Nuo kovo vidurio iki balandžio vidurio venk didelių finansinių išlaidų.

MEILĖ

Pirmoji metų pusė bus ganėtinai palanki užmegzti naujas pažintis, naujus meilės santykius. Bet antroje metų pusėje šioje srityje kils įvairaus pobūdžio konfliktai. Ypatingai birželis ir liepa žada Avinams nemažai nusivylimų. Rimtiems santykiams pradėti palankiausias rugsėjis.

JAUTIS  2011

Šiais metais Jaučiams, gimusiems tarp gegužės 12 – 17 dienos, rekomenduojama stropiai įvertinti profesinę veiklą, nes darbe galimos intrigos iš valdžios pusės. Gimę tarp gegužės 20 – 23 dienos, Jaučiai ramiai gali važiuoti į užsienį ir ten stipriai pakeisti savo gyvenimą į gerą pusę. Jaučiai 2011 metais netikėtai susiras naujų draugų, įdomių ir nesavanaudžių.
Jaučiams pasiseks ir asmeniniame fronte. Atsiras naujų pomėgių ir įgyvendinamų idėjų. Šiam ženklui 2011 – patys sėkmingiausi metai. Nepamiršk pasirūpinti artimaisiais. Jie savo ruožtu padės, patars priimant svarbų sprendimą. Jį reikia gerai apgalvoti.

SVEIKATA

Apskritai 2011 metai Jaučiams sveikatos atžvilgiu labai palankūs. Netikėtos traumos galimos  rugsėjo mėnesį. Šiuo laikotarpiu reikėtų pasirūpinti ir teisinga mityba.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

Sėkmė darbe laukia Jaučių, kurių darbas susijęs su kelionėmis į užsienį ir dirbančių švietimo sistemoje. Visiems kitiems situacija bus stabili, nežadanti didesnių permainų. Gal tik vasario mėnesį galimi šiokie tokie pokyčiai.

ŠEIMA, VAIKAI

Šeimyninis gyvenimas tekės ramia vaga, be ypatingų konfliktų ir nesutarimų. Menkų nemalonumų su šeimynykščiais gali kilti birželio mėnesį. Liepą ir rugpjūčio pradžioje reikia skirti didesnį dėmesį vaikų sveikatai.

FINANSAI

Palankiausi mėnesiai kaupti finansus – gegužė ir rugpjūtis. Mažiau palankūs – kovo vidurys ir pabaiga bei balandžio pradžia. Pagrindinis pajamų šaltinis bus Tavo profesinė veikla. Nerekomenduojamos visokios loterijos ir kazino.

MEILĖ

Deja, 2011-ji šioje sferoje ne Tau skirti. Laukia nepalankios aplinkybės, įvairūs apribojimai. Tiesa, to išvengs Jaučiai, gimę gegužės viduryje. Pradėti nerimti santykiai, vėliau liūdnai atsilieps Tavo savijautai ir apskritai gyvenime. Rimtiems santykiams metai labiau palankūs. Jeigu pavyks šioje srityje įveikti sunkumus, tai ateityje laukia stabilumas ir puikūs savitarpio santykiai.

DVYNIAI  2011

Dvyniai gali susidurti su sunkumais, derinant santykius su aplinkiniais. Todėl Dvyniams rekomenduojama mažiau bendrauti. Pažįstamų ratas gali gerokai susiaurėti.
Šie metai Dvyniams bus neramūs ir ne patys palankiausi. Prieš ką darydamas gerai viską apgalvok, devynis kartus pamatuok ir neklausyk savo vidinio balso. Dažniau nusileisk kitiems ir mažiau ginčykis.
Metai palankūs šeimyninių santykių kūrimui.

SVEIKATA

Dvynių sveikata 2011 metais ypatingai nenukentės. Jeigu teiki pirmenybę sveikai gyvensenai, tai sveikata dar labiau sustiprės, suteiks daugiau jėgų ir energijos. Ypač spalio – gruodžio mėnesiais.  Didžiausias pavojus (labai maža tikimybė) sveikatai susijęs su venerinėmis ligomis.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

Jeigu gimei birželio pradžioje, lauk netikėtų siurprizų šioje sferoje. Nepriklausomai nuo to bus jie malonūs ar nelabai, – šokas garantuotas.  Metų pabaiga palanki profesinei veiklai, įmanomas paaukštinimas darbe. Santykiai tarp Tavęs ir valdžios bus patys geriausi.

ŠEIMA, VAIKAI

Šeimos gyvenimas tekės ne taip sklandžiai, kaip norėtum. Šiek tiek geresnė padėtis bus Dvyniams, gimusiems birželio viduryje. Iš šeimos narių pusės bus įvairaus pobūdžio apribojimų. Tai – savotiškos gyvenimo pamokos, kurias išmokę Dvyniai ateityje galės formuoti pastovius šeimos santykius. Rugsėjo mėnesį Dvyniuose turės galimybę atskleisti daugybę savo talentų, tik turit patys to norėti.

FINANSAI

Finansinė pusė šiais metais bus ganėtinai nestabili. Ypač tai jausis vasario pabaigoje. Vienodai didelė tikimybė tiek įplaukų, tiek išlaidų. Šioje srityje iniciatyvą geriausiai rodyti balandžio mėnesį. Vasarą taip pat atsiras daug galimybių padidinti kapitalą.

MEILĖ

Meilės fronte bus daug visokių galimybių, ypač rugsėjo mėnesį. Pagrindinis akcentas – nerimti santykiai. Kovas – palankus naujiems romanams bei nuotykiams.
O rimti santykiai rutuliosis pakankamai nuosekliai ir be didesnių permainų. Kažko daugiau šio ženklo atstovai gali tikėtis nuo birželio vidurio, tik su sąlyga, jeigu tie atstovai gimę birželio 19 – 20 dienomis.

VĖŽYS  2011

Vėžiams 2011 metais pasiseks renkantis partnerius, kurie padės pačiose įvairiausiose veiklos srityse. Tuo pačiu metu santykiai tarp giminių, ypač tarp brolių ir seserų gali būti įtempti. Reikėtų susilaikyti nuo atsitiktinių pažinčių. Ypač birželį ir liepą.
Vėžių laukia didelės permainos, daug ką apversiančios aukštyn kojom.
Jeigu asmeniniame gyvenime daugmaž tyla bei ramybė, tai karjeros reikaluose reikia pasistengti, kad visai neliktum be darbo. Daugiau ryžtingumo!

SVEIKATA

2011-ais Vėžiams reikia skirti daugiau dėmesio savo sveikatai, tiksliau, emocinei-psichologinei būklei, kuriai pablogėjus, gali atsirasti ir fizinių negalavimų. Nepiktnaudžiauk alkoholiu, neapkrauk kepenų. Nors ypatingų krizių šioje srityje nebus. Vienok, šiais metais gali smarkiai pablogėti sutuoktinių sveikata.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

Profesinėje veikloje 2011 bus ir nuosmukių, ir pakilimų. Palankiausias laikas rodyti iniciatyvą – spalis-lapkritis, nepalankiausias – vasaris, rugsėjis. Rugsėjo pabaigoje daugiausiai įtakos profesinėje veikloje turės šeimos nariai.

ŠEIMA, VAIKAI

Šeimyniniame gyvenime bus daugybė įvykių. Harmonija ir ramybė kartkarčiais bus sudrumsčiama. Šioje srityje įvykiai viršūnę pasieks rugsėjo mėnesį.
Vaikai šiais metais bus pilni jėgų ir energijos. Iš gerosios pusės jie ypatingai apsireikš spalio mėn.

FINANSAI

Piniginiai reikalai didelių problemų nekels, ypatingų permainų nebus – viskas stabilu. Spalyje galimos išlaidos šeimos poreikiams. Rugpjūtyje bus galimybė šiek tiek pagerinti finansinę padėtį.

MEILĖ

Savo jausmams valią duosit spalio mėnesį. Ypač tai liečia Vėžius, gimusius liepos viduryje. Vasarą tau sunkiai pavyks atsipalaiduoti, jausi kažkokį nepasitenkinimą, nuobodulį ir net ilgesį.

LIŪTAS  2011

Šiais metais  gali pablogėti Liūtų darbingumas. Tai atsiras dėl bereikalingo atsipalaidavimo ir visiško nenoro dirbti. Spalis išsiskirs daugybe atsitiktinių pažinčių, daugybe naujų draugų. Liūtų, gimusių rugpjūčio viduryje, antroje 2011 metų pusėje laukia likimą lemiantys įvykiai. Pirmiausia tai liečia finansus, todėl griežtai rekomenduojama šiuo periodu neskolinti pinigų, nešvaistyti didelių sumų.
Liūtams svarbiausia – išlikti dvasiškai stipriems. Kantrybės, ištvermės – antroje metų pusėje visi nemalonumai baigsis. Tikėk sėkme ir pasieksi nuostabių rezultatų! Nesišiukšlink pinigais, nes jų tikrai prireiks.

SVEIKATA

2011 metais Liūtams reikia ypač atidžiai stebėti širdies ir kraujagyslių būklę. Kovo pradžioje būtina vengti spontaniškų, rizikingų veiksmų. Jeigu sveikata ir pablogėtų, Liūtai pasveiks gerokai greičiau, negu to norėtų kai kurie aplinkiniai.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

Profesinėje veikloje šiais metais Tau į talką ateis ir sėkmę neš šalia esantys. Ypač rugsėjo mėnesį. Spalio mėnesį teks atsitraukti nuo darbinės veiklos ir susikoncentruoti prie šeimos reikalų.

ŠEIMA, VAIKAI

Čia situacija daugmaž stabili. Rugpjūtį-rugsėjį gali laikinai apleisti šeimos reikalus. Vaikų sveikata gali pablogėti, todėl jiems reikia rimtos priežiūros. Rugpjūčio viduryje gimusių Liūtų vaikai rizikuoja pakliūti į visokias krizines situacijas.

FINANSAI

Finansiniuose reikaluose 2011 metai ypatingai palankūs Liūtams. Partneriai kartais gali kištis į Tavo finansus ar gal darbas neduos didelės naudos, todėl retkarčiais gali ryškiai pritrūkti pinigų. O kada jų gana ? Viską spręsk savo galva.

MEILĖ

Jau esantiems rimtiems santykiams gresia daugkartinės apgavystės iš partnerio ar partnerės pusės. Metų pabaigoje reikia labai saugotis nerimtų santykių. Per juos galimas didelis sveikatos pablogėjimas.

MERGELĖ  2011

Mergelėms, ypač gimusioms rugsėjo pradžioje, reikia susirūpinti savo įvaizdžiu bei reputacija, nes aplinkiniai gali pradėti kaišioti pagalius į Tavo ratus. Taip pat nereikėtų aklai pasitikėti kitais. Nepamiršk, kad savarankiškas darbas ir didžiulinė kantrybė gali duoti gerų rezultatų.
Visos Mergelės 2011 metais jausis puikiai. Neatvirauk ir šimtu procentų niekuo nepasitikėk. Elkis kaip suaugęs žmogus ir nepasiduok provokacijoms. Gali staigiai ir netikėtai keisti savo planus, kad kiti nespėtų orientuotis. Tai išeis tik į naudą.

SVEIKATA

Mergelių sveikata 2011 metais gali smarkiai pablogėti. Labiausiai tai gresia Mergelėms gimusioms rugsėjo pradžioje. Rekomenduojama laikytis mitybos režimo, laikinai atsisakyti žalingų įpročių, ypač besaikio alkoholio vartojimo. Gali paūmėti įvairaus pobūdžio alerginiai susirgimai.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

Profesinė veikla Mergelėms klostysis ganėtinai ramiai ir lygiai. Birželio mėnesį laukiamas pakilimas. Galimos naujos pažintys su įtakingais žmonėmis, kurie ateityje turės įtakos Tavo karjerai.

ŠEIMA, VAIKAI

Šeimyninis gyvenimas akcentuojamas ties rūpesčiu vaikais (jeigu jų turi). Mergelėms, gimusioms rugsėjo viduryje, gali iškilti nemalonumų, net krizinių situacijų šeimoje. Todėl tam reikėtų morališkai pasiruošti, kad pasekmės būtų minimalios.

FINANSAI

Visi finansiniai sunkumai ir sėkmė bus tampriai surišti su Tavo profesine veikla. Neverta tikėtis išlošti loterijose. Šį „darbą“ Mergelės turėtų patikėti šeimos nariams. Rugsėjis labai palankus finansinei padėčiai pagerinti.

MEILĖ

Mylėti reikėtų daugiau protu, negu jausmais. Galimas netikėtas susitikimas, staigiai peraugsiantis į rimtus santykius – ypač to turėtų tikėtis rugsėjo viduryje gimusios Mergelės. Šiais metais apskritai Tau seksis meilės reikaluose. Poilsis ir kelionės atneš ramybę ir gėrį – visa tai ilgai prisiminsi.

SVARSTYKLĖS  2001

011 metais Svarstyklės jaus nenumaldomą norą dalį savo problemų užkrauti kitiems, bet nieko nepadarysi, teks pasikliauti tik savimi. Iniciatyva, energija, atkaklumas atneš sėkmę daugelyje sričių. Antra metų pusė – geriausias laikas kelionėms.
Teks labai pasistengti, kad pasiektum norimų rezultatų. Būkit ryžtingesni. Slėpk jausmus ir nepasiduok jiems. Lėtai, bet užtikrintai, kad ir mažais žingsneliais, eik į savo užsibrėžtą tikslą.

SVEIKATA

Svarstyklių sveikata 2011 metais bus normos ribose. Reikėtų pasisaugoti įvairių traumų. Svarstyklėms, gimusioms tarp spalio 10 ir 12 dienos, gali netikėtai pašlyti sveikata, bet rimtų pasekmių nebus. Nereikėtų veltis į visokius konfliktus.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

2011 metais Svarstyklių karjera klostysis ganėtinai sklandžiai. Kliūčių gali kilti iš Tavo artimųjų rato.
Profesiniu atžvilgiu sėkminga bus metų pradžia ir spalis.
Karjerą reikia derinti su šeimos reikalais. Rask vidurkį – didelių „perlenkimų“ į kurią nors pusę atveju, pasekmės bus ne itin malonios.

ŠEIMA, VAIKAI

Šioje srityje pats laikas suderinti harmoniją ir gerus santykius. Svarstyklės gali pajusti tam tikrus buitinius apribojimus, bet dėka atkaklaus darbo ir kantrybės viskas bus gerai.
Vaikams taip pat reikalingas tavo dėmesys – turėk tai omenyje.

FINANSAI

Finansiniuose reikaluose Svarstyklėms rekomenduojama pasitikėti tik pačiais savimi. Darbe rodyk iniciatyvą ir sveiką entuziazmą. Atkaklumas nesėkmės atveju duos puikių rezultatų. Ypač to reikės spalio-lapkričio mėnesiais. Galimos slaptos, neafišuojamos pajamos.

MEILĖ

Gaila, bet meilės frontuose reikalai klostysis ne itin palankiai. Bet kokie Tavo  bandymai dominuoti, partneriams iššauks agresiją ir nepaklusnumą. Romanai gali baigtis dėl apgavysčių iš Tavo ar partnerio pusės. Ypatingai nepalankus tarpsnis – rugpjūčio bei rugsėjo mėnesiai.

SKORPIONAS  2011

Skorpionai 2011 metais bus labai darbingi. Šie metai suteiks daugybę galimybių pilnai atsiskleisti, kad galėtum pasiekti visapusiškos sėkmės. Nerekomenduojama daug dėmesio skirti visuomeninei veiklai, nes bus daugybė visokių kliūčių bei apribojimų. Galimi konfliktai su įvairiomis visuomeninėmis organizacijomis. Nekreipk į tai dėmesio. Metai bus sėkmingi užmezgant naujus kontaktus ir dalykines pažintis. Neįkainuojamą pagalbą siekiant tikslų gali suteikti seserys ir broliai.
Skorpionai sugebės šiais metais visapusiškai atsiskleisti. Galimas netikėtas susitikimas, pakeisiantis Tavo ateitį. Žvaigždės pranašauja sėkmingą karjerą. Visus užsibrėžtus tikslus lengvai pasieksi. Nesiblaškykit vykdydami aplinkinių prašymus, prieš ką nors darydami – gerokai pagalvokit.

SVEIKATA

Skorpionų sveikata 2011 metais bus gera. Žinoma, kartais organizmas gali pastreikuoti, bet, laimei, tai neužtruks. Metų pradžioje nerekomenduojama dalyvauti rizikingo pobūdžio renginiuose, užsiimti ekstremaliu sportu.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

Profesinis Skorpionų augimas 2011 metais išskirtinai priklauso tik nuo pačių Skorpionų. Visiškai neverta tikėtis kitų pagalbos. Profesinių ambicijų įgyvendinimui ypač palankūs liepa ir rugpjūtis. Balandžio mėnesį rekomenduojama be gailesčio dirbti – visa tai ateityje duos gerų rezultatų.

ŠEIMA, VAIKAI

Šiais metais daugelis Skorpionų gali būti toli nuo šeimos. Apskritai, 2011 metais Skorpionų gyvenime  šeimyniniai santykiai nėra patys svarbiausi. Lapkričio viduryje gimusiems Skorpionams reikėtų pasisaugoti apgavysčių iš šeimos narių pusės.

FINANSAI

Finansinė Skorpionų padėtis gali pagerėti dėka jų ryšių, kontaktų, naujų pažinčių. Finansiniai praradimai susiję su kritinėmis situacijomis, kurias gali išprovokuoti Jūsų aplinka.

MEILĖ

Meilėje Skorpionai gali būti šiek tiek savanaudiški. Romanai užsiplieks staigiai ir netikėtai.

ŠAULYS  2011

2011 metais Šauliai pajus nenumaldomą norą keliauti. Suaktyvės ir gali iškilti viešumon slaptosios Šaulių gyvenimo dalys. Šaulių visuomeniniame gyvenime taip pat iškils įvairios krizinės situacijos.
Šaulių laukia didelės permainos. Dažniausiai į gerąją pusę, bet nereikia atsipalaiduoti. Svarbiausia – pasitikėk savimi. Būkite nuoseklūs ką nors pradėdami ir dirbdami.. Skirk dėmesio sveikatai, daugiau sportuok.

SVEIKATA

Šaulių sveikata 2011 metais bus normos ribose. Lapkričio pabaigoje ir gruodžio mėnesį galimos traumos. Nepamiršk – optimizmas ir mokėjimas džiaugtis smulkmenomis – stiprina sveikatą.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

Daug pakilti karjeros laiptais Šauliai 2011 metais neturėtų tikėtis. Viršininkai gali sudaryti įvairias kliūtis ir apribojimus. Jie nerodys reikiamų simpatijų, išsakys nepagrįstas pretenzijas.
Profesinė sėkmė galima tuo atveju, jeigu jos siekdami panaudosit „slaptas technologijas“.
Nepalankiausias karjerai metas – rugsėjis.

ŠEIMA, VAIKAI

Šeimos gyvenimas klostysis į gerąją pusę. Nuotaika pakils dėka vaikų dėmesio. Gruodžio pradžioje-viduryje gimę Šauliai gali susidurti su netikėtais šeimyninio gyvenimo įvykiais.

FINANSAI

Pagrindiniu finansinės gerovės šaltiniu bus šeimos narių pagalba. Taip pat turės įtakos draugai ir visuomeninė veikla. Šauliai stengsis gauti iš profesinės veiklos maksimalios naudos, bet daugeliu atvejų tos pastangos bus nevaisingos.

MEILĖ

Meilės reikaluose Šauliai patys rodys iniciatyvą. Jūsų partneriai bus pasyvūs ir lauks pirmo žingsnio iš Jūsų pusės. Tik toli nuo namų bus ir naujų pažinčių. Rimti santykiai bus ribojami daugybės ne itin palankių aplinkybių.

OŽIARAGIS  2011

Daugelyje gyvenimo sričių 2011 metais Ožiaragiams puikiausiai seksis. Galite būti įtraukti į visokius rizikingus renginius, kurie bus sėkmingi tiek finansiškai, tiek ir profesinėje veikloje. Padidės aktyvumas, o darbo rezultatai būs įspūdingi. Šiokių tokių nemalonumų gali atsirasti besimokantiems Ožiaragiams, arba keliaujantiems po užsienį.
Be abejo, gali iškilti kliūčių, bet ką sumąstei ar suplanavai anksčiau, viską įgyvendinsi. Asmeniniame gyvenime Ožiaragiai rizikuoja likti vieni. To nebus, jeigu nepasiduosi provokacijoms. Darbe – neišsišok, daryk, kas būtina ir tai neliks be atpildo.

SVEIKATA

Ožiaragių sveikata 2011 bus puiki. Ligos nuo Tavęs tarytum „atšoks“. Nepalankiausias mėnesis sveikatos atžvilgiu – birželis.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

Ožiaragių karjera 2011 metais bus tampriai susijusi su finansine gerove. Pasitikėk partneriais ir padės kilti karjeros laiptais. Daugiau atkaklumo, daugiau energijos ir Tavo pasiekimai bus stulbinantys. Palankiausi mėnesiai daryti karjerą – rugsėjis, spalis.

ŠEIMA, VAIKAI

Šeimyninis gyvenimas ir santykiai su vaikais 2011 metais bus ramūs. Kartais (ypač gruodžio mėnesį) jausi tam tikrus apribojimus, bet viskas baigsis gerai. Tavo vaikai šiais metais gali būti įtraukti į veiklą, kuri atneš piniginės naudos.

FINANSAI

Karjera ir finansai šiais metais tartum vienas su kitu stipriai surišti. Iš bet kokių aplinkybių pasistenk išpešti naudos. Gali būti bandymų užsidirbti užsienyje, bet čia sėkmė negarantuota.

MEILĖ

Meilės reikaluose Ožiaragiai 2011 metais bus ypatingai aktyvūs, nes pagrindinės temos bus susijusios su profesine veikla. Romanai darbe arba su aukštą socialinį statusą turinčiais žmonėmis.

VANDENIS  2011

Didžiausios Vandenių problemos 2011 metais bus susijusios įvairios kilmės krizinėmis situacijomis. Kokios aplinkybės besusiklostytų – nerizikuok. Šie metai skirti tobulinti vidinį pasaulį. Gerai būtų ir susigaudyti pačiam savyje. Įvairios kilmės dvasinė praktika duos gerų rezultatų. Svarbiausia – neturėk bereikalingų iliuzijų, ypač jei gimei vasario viduryje.
Kardinalių įvykių nebus. Kad tave pastebėtų darbe ir namuose, daugiau eksperimentuok. Svarbiausia – tobulinti profesinius įgūdžius ir imtis iniciatyvos.

SVEIKATA

Vandenių sveikata gali pašlyti vasario, kovo ir liepos mėnesiais. Gali paaštrėti įvairūs chroniški negalavimai, todėl rekomenduojama pasitikrinti sveikatą pas gydytojus.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

2011 metais didelio dėmesio darbui Vandeniai neskirs. Problemų profesinėje veikloje gali kelti kai kurios jaunos moterys, labai norinčios prikaišioti pagalių į tavo ratus. Taip pat nereikėtų žavėtis tarnybiniais romanais.

ŠEIMA, VAIKAI

Kartu su šeimos nariais Vandeniai gali būti įtraukti į visuomeninę veiklą. Vandenių šeima ir draugai daug bendradarbiaus, nes turės bendrų interesų. Gaila, bet iš vaikų pusės Vandeniams gresia daug apgavysčių.

FINANSAI

Nepaisant, kad Vandeniams 2011 metais yra nemaža tikimybė laimėti loterijoje, finansinė gyvenimo pusė nebus  ypatingai sėkminga. Karjera ir darbas labai didelio pelno neatneš. O štai informacinių technologijų naudojimas ir slapta, nelegali veikla papildys piniginę.

MEILĖ

Meilės tema ypatingai svarbi Vandeniams. Šiais metais pritrauksi daugybę partnerių. Rimti santykiai bus romantinių bruožų. Naujos pažintys peraugs į romanus. Nereikia tiktai painioti darbo su poilsiu.

ŽUVYS  2011

2011 metais suaktyvės Žuvų visuomeninis gyvenimas. Naudingi ryšiai ir pažintys atneš sėkmę profesinėje veikloje. Galimos kelionės į užsienį. Likimą keičiantys įvykiai Žuvų laukia vasario 19 -21 dienomis. Netikėti likimo posūkiai galimi Žuvims, gimusioms kovo 7 – 10 dienomis.
2011 metai – labai perspektyvūs ir daug žadantys. Vandeniai sėkmingai pabaigs kažkada pradėtus darbus. Sėkmės pagrindas – pasitikėjimas savimi. Neabejok, neatidėliok darbų kitai dienai. Asmeninis gyvenimas bus pilnas gėrio ir harmonijos.

SVEIKATA

2011 metais Žuvims rekomenduojama gyventi sveikuoliškai. Padažnės peršalimo susirgimų. Rimtų, chroniškų ligų taip pat traumų 2011 metais neturėtų būti. Nepalankiausias tarpsnis – vasaris, kovas.

KARJERA, DARBAS, PROFESINĖ VEIKLA

Profesinėje veikloje Žuvys 2011 metais gali pasitikėti savo draugais ir globėjais. Sveikintinas bet koks originalus sprendimas kylant karjeros laiptais.

ŠEIMA, VAIKAI

Iš šeimos pusės bus daug visokių apribojimų, net apgavysčių. Šios blogybės ypač suaktyvės vasario gale ir birželio mėnesį. Vaikai nenukentės, bet sukels daug problemų ir šiokių tokių konfliktų.

FINANSAI

Meilė ir pinigai žengs koja kojon. Galimos daugkartinės išlaidos poilsiui ir geram laiko praleidimui. Tik darbas ir partnerių palaikymas gali atnešti finansinės naudos.

MEILĖ

Rimti santykių išbandymai laukia Žuvų su priešingos lyties partneriais. Tik nuo pačių pastangų priklausys ar sėkmingai su tais išbandymais susidorosit. Čia svarbiausia nepriimti skubotų sprendimų, viską gerai apsvarstyti.

3 atsiliepimai

 1. Parašė 2011-02-20 at 18:55 | Nuoroda

  :). Idomu… 🙂 🙂

 2. Rita
  Parašė 2011-11-05 at 01:35 | Nuoroda

  Ale kad daug teisybės Apolionija parašė… Aš tiesiog apstulbusi 😀

 3. Atila
  Parašė 2011-11-06 at 12:23 | Nuoroda

  Nepripažįstu tokio horoskopo, nes čia gegužės 22d. priskiriama Jaučiui. Daugumoje horoskopų nuo 05.22 prasideda Dvyniai. Ir aš save laikau Dvyniu … nors Jaučio uodega gal ir yra prilipus.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *