NAUJIEJI METAI, HOROSKOPAI ir KITI PAMASTYMAI

Artėjančių JAUČIO metų proga Jums, mielieji, paruošiau šiokią tokią dovanėlę. Jeigu turite spausdintuvą, atsispausdinkit mano firminį kalendorių. Nusiųskit nuorodą draugams ir pažįstamiems.

2009-ieji – JAUČIO metai. Man labiau patiktų BULIAUS metai, nes jautis… Kaip čia gražiau pasakius… Buvęs bulius! Va!
Kalendoriuje už manęs pozuoja visas būrys buliaus draugių. Parašiau ir mano amžiną atilsį močiutės mėgiamą patarlę. Jeigu darbai nesisekdavo ar kas užnervydavo, ar maža kokia „bėda“ atsitikdavo, vis bėgdavau pas močiutę patarimo. Ji visada išklausydavo, paguosdavo ir linksmai patardavo: APSIĖMEI DIRBT UŽ KARVĘ – DUOK PIENO!
To visiems ir linkiu ! ! !

PRIMENU – jau paruošėm smagią programą SENŲJŲ METŲ PALYDOMS ir NAUJŲJŲ SUTIKIMUI. NEDELSKIT! Rašykit priimamaisis@gmail.com , skambinkit 8 – 652 -53411.
LINKSMAI PAGROSIM, SMAGIAI PRAVESIM NE TIK FIRMOS AR ĮMONĖS, BET IR ASMENINES ŠVENTES!

NESU NEI ASTROLOGĖ, NEI BŪRĖJA. Kai buvau šiek tiek jaunesnė (kokiais 1979 m.) nutvėriau straipsnio apie horoskopus vertimą iš Australų žurnalo „The Australian Womens Weakly”. Tais čėsais Lietuvoje toks dalykas buvo didelė naujiena. O aš baisiausiai susidomėjau ir po šiai dienai stebiuosi, kaip tie tolimiausieji dangaus spingsuliai gali lemti likimus?!  Be abejo, čia nesurašytos gyvenimo normos, bet paskaitykit ir palyginkit aprašytus įvairių „gyvių“ charakterius su savo ir Jūsų draugų. AR TINKA ?

KINŲ HOROSKOPAS PAGAL GIMIMO METUS

Kinų horoskopas apima 12 metų laikotarpį, per kurį Jupiterio planeta apeina ratą aplink saulę. Kiekvienam iš tų 12 metų pasireiškia ypatingas visatos galių veikimas, nuo kurio ne tik priklauso geras ar blogas likimas tais metais gimusiems, bet ir jų charakteris, asmenybė, netgi sėkmė. Atskubantys 2009 – JAUČIO (karvės,bizono) metai. Užmesk akį į lentelę ir, jeigu dar nežinai, tai sužinok, kokio gyvio metais išvydai šį nuostabų pasaulį.

O dabar paskaitykim, ką nulėmė tas Jupiteris aplink saulę berisnodamas.

Gimėte JAUČIO metais? Jūs esate tarp pasaulio laimingųjų, pritraukiančių sėkmę tiek sau, tiek artimiesiems. Tą magnetizmą galite padidinti draugyste su gimusiais GAIDŽIO, ŽIURKĖS ir GYVATĖS metais, bet saugokitės gimusių OŽKOS ir ARKLIO metais. Susijungti su jais, tai – išblaškyti savo gerą likimą. Keistas loginis neatitikimas – JAUTIS – vienas šiurkščiausių gamtos kūrinių, kinų astrologijoje yra tikriausio moteriškumo ženklas. Mergaitės, gimusios po šiuo ženklu, yra pačios moteriškiausios. Gali būti neaistringos, bet pilnos vidinio žavesio, grakščios. Vyrai, gimę šiame ženkle, turi gebėjimą suprasti moteris, kaip nedaugelis vyrų tegali. Abi lytys gabios, turtingos vaizduotės, intuityvios, kantrios ir supratingos. Jų gali ir nebūti tarp pasaulio aistringiausių mylimųjų, bet jie pažangūs tėvai, apdovanoti gebėjimu suprasti vaikų problemas.

Jie turi dvi ydas, dėl kurių reikėtų būti budriems: per daug saugo save sau ir per daug užsispyrę.

Apie visus gyvūnus ir jų daromą įtaką skaitykite čia.

7 atsiliepimai

 1. :)
  Parašė 2008-10-20 at 09:37 | Nuoroda

  nelabai tikiu tais horoskopais

 2. viltė
  Parašė 2008-10-21 at 21:32 | Nuoroda

  o geras, aš kaip tik jaučio metais gimus.

 3. jurgis
  Parašė 2008-10-24 at 21:38 | Nuoroda

  idomus skaitalas

 4. jolanta
  Parašė 2008-10-29 at 10:23 | Nuoroda

  nu nelabai teisybė parašyta apie gimusius jaucio metais

 5. Parašė 2008-12-02 at 19:38 | Nuoroda

  Labai idomiai aprasyti

 6. Parašė 2009-11-10 at 11:47 | Nuoroda

  Linksmas aprasymas 🙂

 7. uršė
  Parašė 2010-12-10 at 14:21 | Nuoroda

  Labas kaimynka, sveikina tavi “Spalgena” iš Marcinkonių. Linkim dzidzulio sniego ir storo lado. (tekstų diktavo Juozapa)

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *