LIONS KLUBAS

Spalio 9 diena teko didžiulinė garbė dalyvauti Šakių Lions klubo inauguracijos šventėje, Zyplių dvare. Ant mano ir grupės „Kava“ galvos buvo linksmoji vakaro dalis. Kai bus nuotraukų – įdėsiu. Sekit reklamą !

O dabar šiek tiek informacijos apie „LIŪTŲ KLUBĄ“:
Tarptautinė LIONS klubų asociacija (LIONS Clubs International) – didžiausia, aktyviausia ir reprezentatyviausia visuomeninė klubinė organizacija pasaulyje. Šiuo metu 202 šalyse yra apie 44000 LIONS klubų, o juose – apie 1,3 milijono narių. Lietuvos LIONS klubuose šiuo metu yra 584 nariai, Lietuvos LIONS klubų apygardai D-131 2010-2011 m. vadovauja gubernatorius Rimantas Stankevičius.

Pavadinimas LIONS – tai angliškų žodžių “Liberty” (laisvė), “Intelligence” (intelektas), “Our Nations Safety” (mūsų tautų saugumas) pirmųjų raidžių santrumpa. LIONS – lietuviškai reiškia “liūtai”, todėl dažnai klubų nariai taip ir vadinami. Beje, LIONS organizacijos ženkle yra pavaizduotos dvi į priešingas puses – praeitį ir ateitį – žvelgiančios liūtų galvos.

Lietuvoje LIONS judėjimas yra jaunas, pasidėjęs tik 1990 m.. Šiuo metu oficialiai inauguruoti ir priimti į tarptautinę LIONS klubų asociaciją 27 Lietuvos klubai.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *