SPRIGTAS 2010

XIII HUMORO GRUPIŲ ŠVENTĖ-KONKURSAS

Alytaus rajone, Luksnėnuose, 13 kartą vyko respublikinė humoro šventė-konkursas „Sprigtas 2010“ Valentino Kirlio premijoms laimėti. Premijas įsteigė Alytaus rajono ir Alytaus miesto savivaldybės.

Tokia gražia proga (13 – geeeeras skaičius !) šventę vesti pakvietė mane – Apolioniją Zizirskienę. Buvo nežmoniškai smagu, nes susirinkom senokai nesimatę ir visi vienodo proto.

Konkurse dalyvavo 5 grupės: „MTV“ iš Matuizų, Varėnos rajono, „KANAPA“ iš Kudirkos Naumiesčio, Šakių rajono, „02“ iš Vilkaviškio, „SPANGUOLĖ“ iš Marcinkonių, Varėnos rajono ir „DZYVŲ DZYVAI“ iš Lazdijų bei humoro grupė „SPRIGTAS“ iš Alytaus rajono, kuri dėl piniginių premijų nesivaržė.

Dalyvius vertino vertinimo komisija: Alytaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Vytautas Paškevičius (jis mane visą vakarą kibino), įmonės „Luksnėnų sodai“ vyr. buhalterė Birutė Jasinskienė, humoro grupių tėvas Vaclovas Vičius ir satyrikas-humoristas Regimantas Kaškauskas. Komisijos  pirmininkas Alytaus seniūnas Visvaldas Dumbliauskas.

Pirmąją vietą ir 500 Lt premiją laimėjo humoro grupė „Spanguolė“, po 400 Lt pasidalino dvi humoro grupės „Kanapa“ ir „02“, po 350 Lt – „MTV“ ir „Dzyvų dzyvai“.

Konkursas organizuojamas gegužę, nes šį mėnesį gimė V. Kirlys. Jis buvo humoro grupių kūrimo pradininkas Lietuvoje. 1952 m. įkūrė ir vadovo humoro grupei „Sprigtas“. Nuo 1997 m. grupei vadovauja Irena ir Juozas Abromavičiai.

Jei nori pamatyti daugiau vaizdų, – paspausk nuotrauką.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *