ANGELŲ SARGŲ DIENA

Aš tai baisiai myliu ir gerbiu tvarkos saugotojus! Net į rėmėjas įsirašiau ! ! ! Nesiginu, kartais pasišaipau, kai negirdi ir nemato… Ale taigi visi taip surėdyti, o ypač lietuvaičiai – ant kito ir musytę matom, o ką jau ant policininkų nepastebėsi ? ! Mano galva dar tos baudos per mažos. Va, kad ir po Krokialaukį laksto piemenys su mašinom, kaip nuo organų nutrūkę… O kai nelaimė kokia? Tai dar gerai, jeigu tik mašina sutrūksta. O jeigu kaulai? O jeigu visai svetimi žmonės po ratais pakliūva?

Na, radau čia šneką apie bėdas, kada policijos dieną švęst reikia!

Sveikinu visus – pažįstamus (ir dar nepažįstamus) policininkus, o ypatingai POLICININKES ! (Ką ten vieni vyrai be moterų darytų? Bardakas būtų!)

BŪKIT SVEIKI, DRŪTI IR TEISINGI ! ! !

TEGU ANGELAI SAUGOJA IR JUS IR MUS!

Jau senokokai buvau susitikusi savo gerus prietelius Vilkaviškio policijos komisariato humoro grupę „02“. Su šypsena ir darbe, ir po darbo jau antrą dešimtmetį bematuojanti grupė, vadovaujama Jono (kai kas Pranu vadina?) Paspirgėlio, siunčia visiems smagių anekdotų iš savo ir aplinkinių gyvenimo. Paskaitykim!

2 atsiliepimai

  1. vasia
    Parašė 2008-10-02 at 13:26 | Nuoroda

    skundžias visi kad griežtai gaudo vairuotojus bet turėtų dar griežčiau baust gal tada labiau taisyklių žiūrėtų o ne kaip čia greičiau perlėkt

  2. lauzhtuvas
    Parašė 2008-10-03 at 09:10 | Nuoroda

    man atrodo kad ta diena vadinasi angelu sargu diena o ne policijos diena

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *