TEATRO DIENA

TARPTAUTINĖS TEATRO DIENOS IŠVAKARĖSE, KOVO 26 DIENĄ, BUVAU ROKIŠKYJE. ČIA, KAIP IR KASMET, VYKO IŠKILMINGA NIKODEMO STATULĖLIŲ ĮTEIKIMO CEREMONIJA, KURIĄ VESTI DIDŽIULINĖ GARBĖ BUVO SUTEIKTA MAN. STATULĖLĖS ĮTEIKIAMOS DAUGIAUSIAI PRAEITAIS METAIS DIRBUSIEMS AR PRISIDIRBUSIEMS VALDININKAMS, VERSLININKAMS, MENININKAMS AR ŠIAIP  EILINIAMS MIESTO BEIGI RAJONO GYVENTOJAMS.
VAJETAU, KAIP SMAGU, KAI SUSIRENKA VISI VIENODO PROTO ! ! !
REIKIA PAMATYTI, KAIP SIAUTĖJA VISAS MIESTAS !
RENGINIO TEMA BUVO „KOLŪKIO ATASKAITINIS SUSIRINKIMAS“. AŠ BUVAU PARTIJOS KOMITETO SEKRETORĖ, SENIŪNAI IR SENIŪNĖS TAPO KOLŪKIŲ PIRMININKAIS… PAKAMPIAIS LAKSTĖ SPALIUKAI, PIONIERIAI IR KOMJAUNUOLIAI. KAŽKAS ATVAŽIAVO SU „VILIUKU“, O ROKIŠKIO VALDŽIA ATKASĖ SENĄ „LATVIJĄ“ … MOTERIŠKĖS PASIPUOŠĖ KREMPLENO SUKNELĖMIS, VYRAI – KERZAVAIS ČEBATAIS IR GALAFINĖMIS KELNĖMIS… PRO PAKELTAS TAUTINES JUOSTAS VISI SUSIVERTĖ Į KULTŪROS RŪMUS IR UŽVIRĖ TOKIA KOŠĖ, KAD TIK LAIKYKIS ! ! !

UŽ KIEKVIENOS ŠVENTĖS GRAŽIOSIOS PUSĖS, SLEPIASI DIDŽIULIS ORGANIZACINIS DARBAS. ŽAVĖJO REŽISIERIŲ, SCENARISTŲ IŠMONĖ. KAIP GERAI SUDERINTAS KOMBAINAS, DIRBO ĮGARSINTOJAI, APŠVIETĖJAI, DAILININKAI… PLAČIĄ ŠYPSENĄ ĮSKĖLĖ DAUGYBĖ SMULKIŲ DETALIŲ – KAD IR ANT TRIBŪNOS KRAŠTO PADĖTAS GRAFINUKAS SU BRIAUNUOTA STIKLINE IR RAUDONI GVAZDIKAI…


PABAIGOJE CEREMONIJOS – VISI ĮSIAMŽINOM.

KIEKVIENAM ARTISTUI – PO NIKODEMĄ !

ROKIŠKIS – JĖGA ! ! !

(paspausk ant nuotraukos ir pakliūsi į Rokiškio liaudies teatro svetainę, kurioje rasi daugiau vaizdų bei informacijos, NA, o jeigu paspausi ČIA , pakliūsi į mano nuotraukų albumą)


Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *