www.lietuviams.com – APIE MŪSŲ KONCERTĄ ANGLIJOJE

PO PASAULĮ IŠSIBARSČIUSIŲ LIETUVIŲ PORTALAS www.lietuviams.com INFORMAVO SAVO LANKYTOJUS APIE MŪSŲ KONCERTĄ JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE bei GRUPĖS „ALVIKA“ GIMTADIENĮ. TAIP PAT STRAIPSNIUS SU NUOTRAUKOMIS PUBLIKAVO IŠEIVIJOS LAIKRAŠČIAI „LONDONO ŽINIOS“ ir „TIESA“.

ŠTAI KĄ JIE RAŠO:

APOLIONIJA ZIZIRSKIENĖ LINKSMINO BIRMINGEMO LIETUVIUS

….Vidurio Anglijos lietuvių bendruomenė spalio 3 dieną Birmingemo Lenkų klube surengė puikų vakarą pavadintą „Kas laimės milijoną…“ . „Koncerto tikslas – kuo didesnei auditorijai patrauklus renginys.“ – sakė organizacijos vadovė Aldona Grupas.
….Koncerte dalyvavo šeimyninis muzikinis duetas „Alvika“, kuris šventė savo kūrybinio gyvenimo pirmąjį gimtadienį.
….Šiemet organizatoriai žiūrovams pateikė staigmeną – svečių iš Lietuvos Vaido Pračkailos ir Juozo Kavaliausko programą „Kas laimės milijoną“.Apolionija Zizirskienė ir Juozas Kavaliauskas

….Vaidas Pračkaila žinomas kaip televizijos laidos „Pinigų lietus“ vedėjas, bet dar garsesnis jo personažas – šaunioji moteriškė Apolionija Zizirskienė. Koncertas buvo skirtas lietuvių bendruomenei, tačiau publika buvo įvairi ir A.Zizirskienė puikiai rado kalbą su bet kurios tautybės atstovu. Linksma buvo kiekvienam – ir mažam, ir dideliam.
….A. Zizirskienės fanai atvyko net iš Londono.
….Renginio dalyviai ir organizatoriai gėrėjosi dainų kūrėjo ir dainininko Juozo Kavaliausko atliekamomis dainomis. Jo kūrybos sąraše – autoriniai ir bendri su kitais muzikantais projektai: „Alio, Alytus“, „Muzikinis balius“, „Santaka“, „Mudu du“, „Linksmučiai“. Naujausi albumai: stilizuota kaimo kapela „Santaika“ ir įrašų studijos „Ritmas“ projektas „Nesenstančios dainos naujai – „Daaainuokim, dainuokim…” Didžiausio populiarumo susilaukė Juozo ir Editos Kasparavičiutės duetas „Mudu du“.


„Alvika“ su Apolionija ir Juozu

….Puiki buvo šventė, gavome daug gerų emocijų ir, sudainavę „Ilgiausių metų“ „Alvikai“, žmonės dar ilgai nenorėjo skirstytis.

….Organizatoriai atsisveikino su gražiais palinkėjimais visiems ir pasakė ne „Sudie“, o „Iki kito karto!“

♦ ♦ ♦

ŽVILGTELĖKIT Į http://www.lietuviams.com/index.php?user_sub_id=44&itemID=9368

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *