GRUPEI „ALVIKA“ – 12 MĖNESIŲ ! ! !

VIDURIO ANGLIJOS LIETUVIŲ BENDRIJOS, KURIAI VADOVAUJA ALDONA GRUPAS, ir DIDELĖS APOLIONIJOS ZIZIRSKIENĖS GERBĖJOS BENDRIJOS NARĖS AUDRONĖS RULIENĖS KVIETIMU MUDU SU JUOZU DALYVAVOM GRUPĖS „ALVIKA“ GIMTADIENYJE. JIS VYKO SPALIO 3 DIENĄ BIRMINGEME, JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE.

„ALVIKA“ – TALENTINGAS, KŪRYBINGAS bei ENERGINGAS ŠEIMYNINIS DUETAS – VIDA ir ALGIRDAS. DAR KARTĄ LINKIME JIEMS DIDELIAUSIOS SĖKMĖS ! ! !

Nuotraukoje matote šventinį tortą su grupės emblema. Nori pamatyti daugiau nuotraukų iš „ALVIKOS“ gimtadienio ??? Paspausk tortą !

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

NE TIK ANGLIJOS, BET IR VISIEMS KITIEMS LIETUVIAMS, LINKSMAI PRAVESIU VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS, FIRMŲ ŠVENTES, VAKARĖLIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS ir t.t.
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

1 atsiliepimas

 1. Parašė 2009-10-12 at 17:21 | Nuoroda

  Labas Apolionija.
  Labai, labai dėkojame kad atvykote, nepasididžiavote. Šis pirmasis mūsų gimtadienis dar ilgai išliks mūsų atmintyje Jūsų nepakartojamo humoro dėka.
  Dar karta širdingai dėkojame mieloji Apolionija jums ir Jūsų mergautiniui Juozukui už nuostabią šventę.
  Sekmės jums.
  Su pagarba.
  ALVIKA

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *