Vasaros derlius

Sveiki, sveiki!
Vasara prabėgo greitai, bet ne tuščiai: užderėjo nemenkas renginių derlius. Birželio 5 dieną Pietų Lietuvos gamtosaugininkai Alytuje šventė pasaulinę aplinkos apsaugos dieną. Kad jiems švęsti būtų linksmiau, koncertavome mudu du abudu su Juozu Kavaliausku. Birželio 7-ąją iš Dzūkijos lėkiau net į Akmenę – vedžiau liaudiškos muzikos kapelų šventę „Linksmasis žemaitiškas smuikelis“.

Renginys vyko improvizuotoje pirtyje – muzikantai davė garo, o žiūrovai vanojo aplodismentų vantomis!

Simne birželio 13-ą d. vyko Lietuvos Sąjūdžio 20-mečio minėjimas. Ten parengiau scenografiją ir apšvietimą! O jau Jonines švenčiau net dvi dienas! Išvakarėse linksminomės Santaikoje – iki suspapartėjimo… Ne tik Jonams ir Janinoms linkėjimus siunčiau, bet, kaip ir Simne, išpuošiau sceną bei rūpinausi apšvietimu. O birželio 24 d. kartu su Juozuku Jonus sveikinau Jiezno vasaros estradoj. Pirmą kartą gyvenime vietoj gėlių gavau kiaušinių! Nuo gerbėjų esam gavę pirštines, kojines, lašinių paltį, sūrį… Bet kiaušinių?!… Neapmėtė, o po koncerto gražiai padėkojo ir dar priedo šokoladinę vištytę pridėjo! Geriau ir už gėles!

Liepą vaidenausi Marcinkonyse – geri mano draugai humoro grupė „Spanguolė“ šventė garbingą 10-ies metų jubiliejų. Susirinko laaaaaaaabai linksma kompanija: Lietuvos humoro grupių tėvas Vaclovas Vičius, humoristas-satyrikas Regimantas Kaškauskas, atvažiavo ir šeduviškė humoro grupė „Sprandžina“, Matuizų humoro grupė „MTV“, Vilkaviškio kultūros namų humoro grupė „Dagys“. Be abejo, didžiausias dėmesys buvo skirtas jubiliatams – „Spanguolei“!
Rūgpjūty irgi netinginiavau. 22 d.  koncertavom Vilkaviškio rajono Žaliosios kaimo bendruomenės šventėje(nuotraukos čia ir čia), o 23 d. buvau nesvietiškai smagaus renginio vedėja. Palemono bendruomenės centras šventė gyvavimo 5 metų jubiliejų! Dainavo ir Juozas Kavaliauskas, ir Edmundas Kučinskas, ir Vladas Daugintis su dukra Laura, ir Jungėnų kapela „Gegužio žiedai“… Vyko įvairiausios varžybos bei kokursai.
Dabar jau ruošiam programą šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams! Tai jeigu kas sugalvosit švęsti – kreipkitės! Pamačysim!

2 atsiliepimai

  1. kalėdos
    Parašė 2008-09-16 at 09:27 | Nuoroda

    o kur kreiptis?

  2. Apolionija Zizirskienė
    Parašė 2008-09-16 at 13:05 | Nuoroda

    kontaktai slepiasi štai čia 😉

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *