EUROVIZIJA 2009

EUROVIZIJA 2009

SAŠA-os SON-o pasirodymo Maskvoje

NAUJAS SCENARIJUS:

Scenoje saksofonu groja Petras Vyšniauskas ir grėsmingai mankštinasi Virgilijus Alekna. Tarp jų, ryškiai pasiklydęs rūke, basas plaukioja vis taip pat kukliomis Juozo Statkevičiaus rankų darbo drapanėlėmis ir Rūtos Rimšelienės kaustyta skrybėlaite pasidabinęs Saša.

Dainos viduryje iš kairės įčiuožia Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai. Juos jausmingai pasitinka Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai ir, visi pasitraukę atgal, (nes reikia padaryti vietos V. Aleknai) pučia muilo burbulus.

Tuo metu aplink salę tiksliu „Lituanicos“ modeliu, apsivertęs aukštyn apačia ir prisikabinęs dvylikos metrų ilgio trispalvę, ratu skrieja Jurgis Kairys. Jam už nugaros sėdi Gražina Sviderskytė ir barsto tautinių spalvų konfeti.

Su žodžiais „Nėra vilties, bet tai jau mano kaltė“ ekrane šmėsteli be garso fortepijonu grojantis Vytautas Landsbergis.

Kulminacija: Saša-as Son-as aštuonis kartus kartoja „Nemeluok sau ir bus lengviau, taip, bus, o kol kas tu esi pasiklydęs žmogus“. Iš saksofono išlenda Arūnas Valinskas ir spaudžia rankas žiūrovams antroje eilėje.

Saša uždainuoja „Подожди, постой…“, šiuomi rytų šalies gerbėjus ir gerbėjas privesdamas prie orgazmo. Tai išgirdęs Jurgis iššoka su parašiutu, o Gražina su visa „Lituanica“ cypdama lekia į užkulisius.

Scenos gilumoje „Energija“ ir „Ekranas“ šoka „Kepurinę“ su „Kankano“ elementais.

Pabaiga: nuo netikėto A. Valinsko išlindimo apšalusį P. Vyšniauską ir jau gerokai įsisukusį V. Alekną bei paskutinį skiemenį tęsiantį apdegusia ranka Sašą, parašiutu uždengia J. Kairys. Užkulisiuose pasigirsta duslus sprogimas, o scenos priekyje šauna ugnies fontanai.

Žiūrovai ploja, klykia, į sceną mėto gėles vazonėliais (tipo, rūtas, jurginus, agrastus), o tribūnų viršuje mišrus vyrų choras „Varpa-s“ su Linu Adomaičiu priešakyje skanduoja: „Aš apakau ! Aš apakau ! ! !“

Žiūrovų salėje G. Sviderskytės pribarstytas šiukšles kairėje pusėje šluoja Kazimiera-Danutė Prunskienė, o dešinėje – Dalia Grybauskaitė. Tvarka ir teisingumas – BUS ! ! !

P.S. Lenkai lietuviams neduos nei vieno balo.

Labai prašau nueikite šiuo adresu – http://www.zynios.lt/pramogos/eurovizija-2009-scenarijus-finalui ……...ir pabalsuokite už naują scenarijų :-)))

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *