Zodiako ženklų vidinis pasaulis -ŽUVYS

ŽUVYS

Vasario 20 d. – kovo 21 d.
Jūsų planetos – Neptūnas – kūryba, intuicija, impulsas, Jupiteris – sėkmė, sveikas protas, humaniškumas. Jūs – vienas meniškiausių žmonių.
Jūsų ženklas – ŽUVYS, plaukiančios priešinga kryptimi. Jūsų asmenybė dvipusė, atsitraukianti, žavi, einanti pirmyn, svyruojanti, be ypatingos vaizduotės, mėgstanti riziką tačiau drovi.

Daugybė Jūsų asmenybės aspektų daro Jus sunkiai suprantamu. Jūsų jausmų gilumas ir jautrumas suteikia skausmo, tad esate linkęs atsitraukti, neigiamai reaguoti, jeigu esat per dažnai žeidžiamas. Turit tingumą, kuris pavojingas, nes pasiektumėt žymiai daugiau, jei sukauptumėt energiją ties vienu tikslu ir neišsklaidytumėt savo interesų, potraukių, talentų smulkmenoms.Turit originalias, kūrybingas idėjas ir Jums geriau sektųsi mene, nes čia galima išvystyti Jūsų subtilią mąstyseną, kad ji nuvestų į viršūnes.

Tačiau galit pasirodyti paviršutinišku tiems, kurie Jūsų gerai nepažįsta. Kai kas Jus apibūdina kaip atsitraukiantį, svyruojantį, be subtilumo ir valios, bet yra žinoma, kad tikras ŽUVŲ atstovas taptų net gerokai žymesnis įvairiose srityse, nei kiti ženklai, jeigu tik būtų šiek tiek padrąsinamas.
Daug ŽUVŲ atstovų pamatysime užsiėmimuose susijusiuose su pasirodymu. Tikras romantikas. Net sunkūs laikai ir kova Jums atrodo romantiškumo apraiška. Jus sušildo aplodismentai. Jų reikia ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir visuomeninėje veikloje.
ŽUVYS gali tapti žymiausiais, kilniausiais žmonėmis, net turtingais,  padedant sėkmės planetai – Jupiteriui. Nors jie specialiai nesistengs sukaupti žemiškų turtų. Greičiau įgaus juos per pasiekimus mene, panaudodami savo talentus, negu per prekybą ar karjerą, susijusią su logika ir protu. Daug ŽUVŲ yra dirbančių bažnyčioje, civilinėje tarnyboje, nes yra tradicinės prigimties, turi įstatymo ir tvarkos troškimą, siekia saviraiškos religijoje, filosofijoje, mene.
Didelis pavojus ŽUVIMS būti pagautam potvynio, plaukti pasroviui, būti veikiamam bet kokio vėjo. Atkaklus tikslo siekimas, sugebėjimas valdyti plaustą, o ne dreifuoti, yra vienintelis išsigelbėjimas šiam ženklui.
Aplinkiniai Jus gali neteisingai suprasti. Nors kartais kalbat sklandžiai, Jūsų idėjos – miglotos, motyvai – užslėpti. Jums labiau sekasi jausminis patrauklumas, negu protinis ir dažnai galite patekti į spastus, rodydamas savo kilnumą ne tiems žmonėms, kuriems tikrai reikėtų, otiems, kurie yra nesąžiningi.
Kai kurie ŽUVŲ atstovai bando bėgti nuo šio pasaulio, įsitraukia į dvigubą gyvenimą. Fantazija vaidina didelį vaidmenį jų gyvenime. Vaizduotė, jeigu ji teisingai nukreipta, gali suteikti gyvenimui gilumą, kuris leidžia ŽUVIMS tapti rašytojais, aktoriais, linksmintojais, šokėjais, filosofais – daugybė įvairiausių profesijų..
ŽUVŲ merginos paprastai patrauklios, svajingos, traukiančios priešingą lytį. Daugelis jų vaikšto kaip šokėjos – lankstūs judesiai, tiesi laikysena.
Vyrai – pakaitom tai nerimstantys, tai svajingi. Daug jų rasime užsiėmimuose susijusiuose su pasirodymu.
KAIP JŪSŲ ŽENKLAS PADEDA SIEKTI SĖKMĖS?
Vystykit pasitikėjimą savimi. Žinokit – sėkmė yra Jūsų pusėje didžiąją laiko dalį. Turit neabejotiną talentą, bet jau ankstyvame gyvenime turit nuspręsti ties kuo susikoncentruosite. Labiausiai venkit plaukti pasroviui, nepasiduokit potvyniui.

P.S. VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS LINKSMAI PRAVESIU ĮVAIRIAS ŠVENTES:
VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS ir t.t.
DĖL KAINOS SUSITARSIM !
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

4 atsiliepimai

 1. Krokialaukietė
  Parašė 2009-10-30 at 16:25 | Nuoroda

  Super horoskopas. Viskas atitiko. Labai aciū , net darbo diena tapo trumpesnė.

 2. zuvis
  Parašė 2010-04-04 at 13:46 | Nuoroda

  saunus horoskopas,bet zuvys yra truputi ir pasiutusios,na ir kerstingos kaip ir kiti vandens zenklai.

 3. zuvyte
  Parašė 2010-04-12 at 23:08 | Nuoroda

  man patiko 😉 manau sis horoskopas tikrai atitinka ZUVIS

 4. bella
  Parašė 2011-04-08 at 21:56 | Nuoroda

  Tiesiai į 10! Net negalėčiau rasti sakinio kuris man netiktų:)

One Trackback

 1. […] Zizirskienės priimamasis – svetainė. Naujienos, humoras, nuotraukų galerija, rekordai. « Zodiako ženklų vidinis pasaulis -ŽUVYS M – DEIVĖS MILDOS ŽENKLAS […]

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *