Zodiako ženklų vidinis pasaulis – VANDENIS

VANDENIS

Sausio 21 d. – vasario 19 d.
Jūsų planeta – Uranas. Tiesianti kelius, sumani žvaigždė, į kurią nukreiptas Jūsų žvilgsnis. Jūs dėkingi Uranui už savo meilę viskam, kas nauja, už platų įžvalgumą, originalumą.
Jūsų ženklas – VANDENIS – stipriavalis, inteligentiškas, nešabloniškas, daug dirbantis, moksliškas, tyrinėjantis. Jūs – amžiaus vaikas, prieš Jus – pasauliai, kuriuos reikia užkariauti.
Vienuoliktas Zodiako ženklas – mokslo, naujovių, išradimų, reginių, filosofijos ženklas. VANDENIS – veiklus, idealistiškas bet kokioje gyvenimo sferoje. Niekas nežino ką Jūs ketinate daryti kitą akimirką. Jūs žavite draugus, o priešus verčiate suglumti. Einat savo pasirinktu keliu, siekiat draugystės ir įvertinimo.
Humaniškumas Jus žavi, jūsų dvasios kilnumas nežino ribų, kai reikia ką nors paguosti nelaimėje, padėti materialiai ar dvasiškai. Nebūnat išlaidus ir nepadedat tam, kuris Jums atrodo yra tinginys.
Siekiat gyvenimo tiesos ir gausit atsakymą. Intuicija, įžvalgumas yra didžiausios Jūsų vertybės. Taip pat turit didelę proto galią.
Greitai reaguojat į kitų prieraišumą ir savo ruožtu stengiatės parodyti draugiškumą, bet galit įsižeisti dėl, pačių keisčiausių priežasčių. Todėl kiti Jus vadina per daug jautriu. Greitai įsižeidžiančiu laiko tie, kurie patyrė Jūsų staigią reakciją į bet kurios rūšies kritiką.
Nors Jūsų veiklus protas ir mielai priimat naujas, originalias idėjas, ne iš karto pasitikit bet kuo. Reikalaujat įrodymo, pademonstravimo, prieš priimant tai kaip faktą. Jus traukia mokslo dalykai ir atradimai. Nauji įtaisai Jus žavi, jaudina. Įvairiausi moksliniai tyrimai traukia kaip magnetas, nes Jūsų protas siekia naujų žinių.
Jūsų antra planeta yra Saturnas, kuriuo dalinatės su OŽIARAGIU, ir ši dviguba įtaka daro Jus priešingybių pilna asmenybe daugeliu atvejų. Kai Jus valdo Uranas, būnate nepaklusnus, linkęs rizikuoti, turintis genialumo požymių. Kai charakteryje pasireiškia Saturnas, pasidarot atsargus, atsiribojęs, pesimistiškas.
Dažnai VANDENIUI didingumas tarsi primetamas. Jie retai siekia sėkmės viršūnių, bet turi įgimtus talentus, kurie staiga pasireiškia. Kitaip tariant, pastumkit VANDENĮ į kraštutinumus ir jis tuojau įrodys savo vertę.
VANDENIAI į gyvenimą žiūri objektyviai, geba pasimokyti ir pasinaudoti savo ir kitų patirtimi. Neesat išdidus, kai reikia sau prisipažinti, kad nežinot kai kurių dalykų ir norit dirbti bei mokytis. Mokotės trokšdami įvairiausių žinių, kurių pavydit kitiems.
VANDENIAI tampa gerais žurnalistais, detektyvais, gamtininkais, mokslininkais. Kartais juos žino kaip landžius žmones, iš to gaunančius naudos.
VANDENIO moterys yra tarp paslaptingiausių iš jų giminės. Dažnai patrauklios, vidutiniame amžiuje gali tapti despotiškos, visada įsitraukusios į savanorišką darbą kitų labui, tačiau ganėtinai dygios. Senovės čigonai sako, kad VANDENIO moteris gyvenime turi daug dyglių ir tik vidutiniame amžiuje pasirodo rožių žiedai.
VANDENIO vyrai taip pat yra mįslė. Jeigu neesat labai gerai su jais pažįstami, kad patirtumėt širdies gerumą, auksą, paslėptą po apsimetimu, po kietu, žvilgančiu paviršiumi. Tai – falsifikacija, kurios kai kurie imasi.
KAIP JŪSŲ ŽENKLAS PADEDA SIEKTI SĖKMĖS?
Vadovaujamas Urano, kartais patenkantis Saturno įtakon, Jūs turėtumėt pasinaudoti tais periodais, kai traukia dirbti. Siekit ir įgyvendinkit savo troškimus. Niekada nenustokit viskuo domėtis ir visada būsit jaunas.

P.S. VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS LINKSMAI PRAVESIU ĮVAIRIAS ŠVENTES:
VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS ir t.t.
DĖL KAINOS SUSITARSIM !
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

2 atsiliepimai

  1. Vilija
    Parašė 2010-03-17 at 13:49 | Nuoroda

    Miela Apolonija Aš esu vandenė. Tarp kitko tavo žmonos Dalios klasiokė iš Jurbarko. tegul jiprisimena tokią Viliją Strončikaitę. Patys nuoširdžiausi linkėjimai Jums ir jai. Gal galėtų ji man atsiųsti e- paštą.

  2. Parašė 2010-05-16 at 13:38 | Nuoroda

    Puikus parasymas!

One Trackback

  1. […] PASKAITYTI VISĄ ŽENKLO APRAŠYMĄ, PASPAUSKITE PAVADINIMĄ: VANDENIS ŽUVYS AVINAS JAUTIS DVYNIAI VĖŽYS LIŪTAS MERGELĖ SVARSTYKLĖS SKORPIONAS ŠAULYS OŽIARAGIS […]

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *