Zodiako ženklų vidinis pasaulis – OŽIARAGIS

OŽIARAGIS

Gruodžio 23 d. – sausio 20 d.
Jūsų planeta – Saturnas. Sulaikantis, suteikiantis atsargumo, darbštumo, lojalumo. Ši didi planeta suteikia Jums kilnius siekius, tramdomus protingo atsargumo.
OŽIARAGIS, kaip drąsus kalnų gyvūnas, Jūs kylat į aukštumas, kelyje įveikdamas visas kliūtis.
Saturno įtaka padaro jus ypač atsargiu, logiškai mastančiu, teisingu sprendimuose. Būdamas OŽIARAGIO atstovu, nenorit per daug pasirodyti, vertinat aukštesnius idealus. Nors Jūsų motyvai sąžiningi, suprantat, kad reikės visą gyvenimą kovoti su nepilnavertiškumo kompleksu, abejojimu savimi. Aplinkiniai pastoviai nepilnai Jus įvertina.
Jūs galit susikoncentruoti taip, kad tai bus tiesiog genialu. Niekada nepasitikit akla sėkme ir rūpestingai ruošiat savo reikalus. Įtaka, kurią darot supantiems, yra rami, bet ryžtinga. Tikro OŽIARAGIO kelias yra pastoviai į viršų, žvilgsnis nukreiptas į viršūnę. Bendra taisyklė, kad OŽIARAGIAI antrąją savo gyvenimo pusę gyvena lengviau ir geriau.
Jums reikia stačiausių, sunkiausių kelių, nes sau keliat pačius aukščiausius tikslus. Praktiškas, žemiškas savo mintimis ir pažiūromis, esat vienas konservatyviausių Zodiako ženklų. Tai nereiškia, kad Jumyse nėra potraukio nuotykiams, bet esate ypatingai tikroviškas ir niekada nerizikuosit dėl kažko, kas Jums atrodys nepasiekiama pagal galimybes tuo metu.
Jus nelengva supykinti, bet, jeigu jau kartą pagalvojot, kad įsigijot priešą, sunkiai atleidžiat ir galit būti kerštingas. Jei esat prislėgtas, galit būti pavydus, įtarus, niūrus, tačiau  širdyje visada turit norą giliai, aistringai mylėti, dievinti ir auklėti vaikus, kol jie bus pilnai suaugę ir savarankiški, gerbti vyresniuosius šeimos narius.
Taupus ir rūpestingas Jūs gerai sutvarkot savo asmeninius ir piniginius reikalus, galit būti geru buhalteriu ar banko valdytoju. OŽIARAGIO moterys yra tarp labiausiai mokančių taupyti ir gali atidėti šiokį tokį turtą kokiu nors tikslu: geresniam vaikų išsilavinimui ar namo įsigijimui.
Nors niekinat nesantūrumą ar dirbtinį žavumą, retai atsispiriat draugiškų jausmų rodymui tų žmonių, kurie Jus mėgsta. Draugystėje labiausiai vertinat lojalumą ir tvirtumą. Jūs linkęs skirstyti savo ryšius su kitais – kartais motiniškai puoselėti ar tėviškai globoti, valdyti, įkvėpti, kontroliuoti, nukreipti… kiekvienoje draugystėje atitinkamai pagal rolę, kurią Jūs vaidinat. Asmeniniuose santykiuose labiau vadovaujat ir dominuojat, negu sekat kuo nors.
OŽIARAGIO moterys nedažnai išteka neapgalvotai. Gerai suprasdamos priešingą lytį, jos retai elgiasi skubotai. Jos taip pat labai domisi kitų meilės reikalais ir dažnai veikia kaip tarpininkės, teikia patarimus, nuramina, užjaučia. Faktiškai, nepaisant žemiškumo ir praktiškumo, jos yra vienos romantiškiausių tarp Zodiako ženklų. Dėl Saturno teikiamų apribojimų, kartais jos praleidžia geras progas. Merginos turėtų būti atidžios, kad meilės kovose jų nenustumtų į šalį.
OŽIARAGIO vyrai yra tarp patikimiausių žmonių visoje planetoje. Juos galima rasti pačiose įvairiausiose profesijose – žemės ūkio darbininkai, kalnakasiai, leidėjai, aktoriai… Jie gali savo protą ir talentus panaudoti bet kurioje profesijoje ir jų savybės, atliekant įvairiausias užduotis, bus kaip mielių įdėjimas į tešlą.
KAIP JŪSŲ ŽENKLAS PADEDA SIEKTI SĖKMĖS?
Gyvenimas bus nelengvas, ypač jaunystėje, bet Jūs panaudokit Saturno teikiamus apribojimus savo naudai. Tai padarys Jus vienu sėkmingiausių Zodiako ženklų.

P.S. VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS LINKSMAI PRAVESIU ĮVAIRIAS ŠVENTES:
VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS ir t.t.
DĖL KAINOS SUSITARSIM !
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

7 atsiliepimai

 1. Parašė 2009-06-08 at 20:13 | Nuoroda

  Nuostabus horoskopas!

 2. Parašė 2009-07-16 at 23:13 | Nuoroda

  Pilnai sutinku su Jūsų pateiktu horoskopu.1+1.Be išlygų.Sėkmės bendravardei:)

 3. Austeja
  Parašė 2009-08-19 at 22:50 | Nuoroda

  O kaip fainai,apie mane parasyta.. ;]]

 4. Indre
  Parašė 2010-10-31 at 18:23 | Nuoroda

  Neblogai cia 😉

 5. Migle
  Parašė 2010-11-24 at 11:05 | Nuoroda

  Na labai mažai jau čia radau savęs. Bet yra dalis kuri attitinka mano būdą. Niekad nesuprantu kodėl visiem ožiargiam rašo, kad jie viekia itin apgalvotai ir pan, pati ryžčiausi bet kam, svajonę turiu apkleiaut pasaulį motociklu ir atidaryt savo draytų nuotraukų parodą. Sakyčiau ne visi galėtų tai padaryti. Dar noriu būti žurnaliste, o tam reikia daug keliauti, negalėčiau būti užsidarius tarp popierių kabinetuke, mano atžvilgiu tai negyvneimas, o kančia. (:

 6. Loreta
  Parašė 2011-04-04 at 21:12 | Nuoroda

  Geras horoskopas, daug sutapimu. Mano zodijakas ožiaragis, profesija- buhalterė.

 7. darius
  Parašė 2011-12-03 at 18:31 | Nuoroda

  o kodel rasot nuo 23d kitur raso nuo 22d ozeragis

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *