Zodiako ženklų vidinis pasaulis – SKORPIONAS

SKORPIONAS

Spalio 23 d. – lapkričio 21 d.
Jūsų planeta – Marsas, karo dievas. Patrauklus, galingas Marsas atneša į Jūsų gyvenimą sunkumus, bet taip pat ir norą juos įveikti.
SKORPIONAS – gilus, paslaptingas, emocionalus, drąsus, darbštus, staigus, kilnus… Jūs susikuriat draugus ir priešus visam gyvenimui.

SKORPIONAS – aštuntasis Zodiako ženklas, valdomas Marso, karingos drąsos planetos. Esat patrauklus žmogus, bet turit ir geluonį. Jį parodot, kai esat įvaromas į kampą ir verčiamas kovoti. Gilus ir paslaptingas, Jūsų intuicija duoda Jums slėpiningą įžvalgumą, kitų žmonių atžvilgiu. Kai kas Jus visada mylės, kai kas – nekęs. Jūs siekiat žvaigždžių ir to nebijot. Niekam neatskleidžiat savo tikrojo „aš“.
Gyvenime turėsite daug sunkumų ir dėl to kaltas Marsas. Bet Marsas taip pat suteikia valią ir drąsą įveikti kliūtis ir eiti tiesiai į viršūnę. Jeigu tik Jūs apie tai galvojat. Paprastai neišsakot visų savo tikrųjų minčių, tačiau galite patikėti pačias smulkiausias gyvenimo detales visiškai nepažįstamam žmogui. Galbūt jaučiate tame saugumą. Žinoma, to nedarote dažnai. Jūs gyvenat pagal nuosavas vertybes, negalit priimti kitų standartų ar tradicijų tuo neabejodamas. Jums nėra pusiau priemonių. Kartais galit būti drastiškai impulsyvus, pavydus.
Kiti kreipiasi į Jus bėdoje ir didelė dalis Jūsų gyvenimo praleidžiama padedant kitiems. Įdomu, kad SKORPIONAS yra gydančiojo ženklas. Jūs galit vadovauti, jeigu esat išrenkamas, bet nebūtinai imatės vadovavimo savo paties noru. Labiau mėgstat parodyti savo darbo rezultatus, pats likdamas antrame plane.
Jus retai patenkina reikalai tokie, kokie yra, net jei išoriškai atrodo, kad Jūs patenkintas. Viduje – kunkuliuojanti, nerami jūra. Jūsų siekiai, jausmai, gyvenimiški reikalai… gali būti beribiai.
Vaizduotė – didžiausia Jūsų dovana. Paslaptingumas – didžiausias trūkumas, kadangi galite būti santūrus neigiama prasme. Kaip tamsioji Mėnulio pusė, didžioji dalis Jūsų prigimties nežinoma daugeliui žmonių ir Jūs tai mokate išlaikyti. Daugelis SKORPIONŲ turi gydančių savybių. Kai kurių tos savybės – rankose. Kam skauda galvą, turėtų paprašyti SKORPIONĄ pamasažuoti kaklą ar smilkinius ir skausmas praeis.
SKORPIONO moterys dažnai geros kulinarės ir namų šeimininkės, idealios motinos, suprantančios vaikus, žinančios kaip balansuoti tarp disciplinos ir mylinčio atlaidumo. Vyrais dauguma pasitiki, mažai kas jais abejoja. Jie moka prieiti prie reikalo esmės. Nėra prasmės jiems meluoti, nes jie pirmi tą melą atskleidžia, nors ne visada parodo tai žiną.
SKORPIONO mergina turi seksualų patrauklumą, protą, prisitaikymą. Nepaisant jos geluonies, labai moteriška. Jas galima atskirti pagal eiseną – ji nesugeba eiti tiesia linija. Visa tai dėl tos nematomos SKORPIONO uodegos.
Pagal SKORPIONO išraišką niekada negalima pasakyti, ką jis galvoja ar jaučia. Būtent tai jiems patinka.
Pagrindinis visų SKORPIONŲ bruožas – kai neturi kam „įkąsti“, „kanda“ pats sau.
KAIP JŪSŲ ŽENKLAS PADEDA SIEKTI SĖKMĖS?
Prisitaikymas, susikoncentravimas, vaizduotė – svarbiausia Jūsų jėga, bet neleiskite, kad kiti neteisingai spręstų apie Jus ar neteisigai suprastų. Reklamuokit savo gerasias savybes ir vystykit pasitikėjimą savimi.

P.S. VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS LINKSMAI PRAVESIU ĮVAIRIAS ŠVENTES:
VAKARONES, VESTUVES, KRIKŠTYNAS, APVALIUS JUBILIEJUS, KAMPUOTUS GIMTADIENIUS IR T.T.
SKAMBINKIT: 8 652 53411, 8 315 56119,
RAŠYKIT: priimamasis@gmail.com
Galiu rekomenduoti MUZIKANTUS, FOTO-VIDEO OPERATORIUS ir t.t.
DĖL KAINOS SUSITARSIM !
Pagarbiai – Apolionija Zizirskienė

12 atsiliepimų

 1. Parašė 2009-10-15 at 16:37 | Nuoroda

  Visa kas cia parasyta kaip ir zinojau,bet kad jiem trugdo eiti tiesiai ju nematoma uodega va cia tai nustebino … ;D

 2. Anonymous
  Parašė 2009-10-15 at 16:47 | Nuoroda
 3. Parašė 2009-11-09 at 10:22 | Nuoroda

  Super 🙂 teisingai rašo :)))

 4. Parašė 2010-01-12 at 23:57 | Nuoroda

  Labai saunu kad galima sitoje svetaineje rasti tokiu idomiu dalyku. 🙂

 5. Gabrielė.
  Parašė 2010-03-18 at 07:36 | Nuoroda

  Viskas atitinka į mane . Sakoma , kad skorpionas valdo visus zodiakus . : )

 6. Ingrida
  Parašė 2010-04-10 at 23:05 | Nuoroda

  na tikrai tiesa parasyta 🙂 skaiciau ir galvojau kad kazkas mane stebejo ir aprasinejo 🙂 tik va su ta uodega ir tiesia linija tikrai nustebino 🙂 bet kai pagalvojau tai pasirodo ir netgi apie ta eisena tiesa pasakyta 🙂 🙂

 7. ...~
  Parašė 2010-04-23 at 22:07 | Nuoroda

  geras,viskas tiesa .. Ir apie tą ėjimą,tikrai mane nešioją į vieną pusę.. xDD bet rimtai,tikra tiesa čia aprašyta .

 8. Sima
  Parašė 2010-12-27 at 01:35 | Nuoroda

  Tokia tiesa, ir net del eisenos, nesu klisa ;DDD bet jei einu su kokiu zmogum karkais tiesiog i sona krypstu ant to zmogaus ;DD taip prajuokino ;DD dabar visiem sakysiu kad taip einu del savo uodegos ;DD

 9. Aurimas
  Parašė 2011-01-28 at 19:38 | Nuoroda

  Anksciau netikedavau horoskopais, bet dabar nuomove apie tai pasikeite. Tiesiog, kaip pirstu i aki apibudino. 🙂

 10. alese
  Parašė 2011-07-02 at 14:05 | Nuoroda

  nu geras tikrai tik keliuose vietuose biski suklido o tjp tai viskas tiesa 🙂

 11. laura
  Parašė 2011-11-12 at 14:17 | Nuoroda

  😀 sakot uodega… o as jau galvojau kad pusiausvyros sutrikimu turiu… 😀 tiesa cia rasot, tik gaila kad nera lengva but skorpionu… net noredama pasakyt ka galvoju niekaip nerandu zodziu paaiskint….

 12. Marija
  Parašė 2013-08-16 at 08:47 | Nuoroda

  Oj skaitau, kad visiem su eisena prastai. Aš pati esu mažo sudėjimo, nėra pas mane klubų. Bet kur einu visad kliųnu su jais. Pati eidama jaučiu, kad kažkas ne taip 😀
  Šiaip gražiai parašyta 🙂 tiesa.
  Ir tikrai palinkėčiau visiems skorpionams daugiau pasitikėjimo savi. Esam superiniai ir visad galim būt geresni!

Rašyti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas jokiu atveju nebus rodomas svetainėje ar panaudotas kur nors kitur. Laukai, kuriuos būtina užpildyti pažymėti žvaigždute *